Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek szexi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek szexi az őszes (nem ősz, csak őszes!) haj egy férfin?

Figyelt kérdés

29 vagyok és őszülök, de a hajam java része még mindig fekete, kb az ötöde lehet ősz, leginkább a halántékomnál, de amúgy vegyesen.

Nekem tetszik, de nem tudom a nők hogyan tekintenek rá.

Vélemény?



#haj #szexi #férfi #Őszes haj
2021. jún. 12. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha még csak 29 vagy... izé akkor nem annyira vonzó. Ha a személyiségeddel, stílusoddal, kisugárzásoddal tudod a dolgot kompenzálni (azaz fejben is tudsz olyan érett lenni mint amit egy őszes halánték sugall) akkor nem fog problémát jelenteni az hogy elkezdtél huszonévesen őszülni.
2021. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazából azért is örülök neki, mert érettebbnek néznek így, mert amúgy simán kikiáltanak 20 évesnek a kerek fejem miatt :)

De a ?kérdésedre? válaszolva, ha a helyzet megkívánja, maximálisan komoly vagyok.

2021. jún. 12. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

A korban is ott lévő férfiakon, ha megvan hozzá a sármjuk, akkor szexi.


A te korodban elfogadható ha mással megfogsz egy nőt.

2021. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 a külső megjelenés csak egy impulzus, önmagában még kevés a gólig. A személyiségeddel is rá kell erősíteni. Tanács: ne akard magad idősebbnek mutatni mint amilyen vagy, ne játssz szerepet, legyél mindig önmagad!
2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vörös hajam van, vörös szakállam és a szakállban vannak fehér sávok. Eddig senki de mondta hogy ez neki csúnya lenne. Olyat viszont igen, hogy "sármos" ami egy elvileg jó jelző. És csak kicsit vagyok nálad idősebb.
2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem játszom szerepet, azt mutatom, amilyen vagyok :) csak zavart, hogy mindig jóval a valódi korom alá lőtt mindenki, az őszülés ennyit segített a helyzetemen, mert már nagyjából annyinak mondanak, amennyi vagyok. Ez csak egy pozitív hozadéka, nem ezért örülök neki.
2021. jún. 12. 21:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszene.
2021. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És meg tudod fogalmazni miért?
2021. jún. 12. 21:29
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom megmagyarazni miert. Egyszeruen szexi :) Lehet ott is az van, hogy tudatalatt tapasztaltnak, erettnek tartanam. Ferfias.
2021. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Férfi vagyok, de ha nő lennék, pl. kopasz férfivel biztosan nem jönnék össze! Az olyan gáz hogy elkezded az életed egy kopasz ördöggel! (Hókuszpókkal)
2021. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!