Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van bármiféle kiút a prostizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármiféle kiút a prostizáson kívül egy 33 évesen szűz férfinak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Ne siránkozz, sajnáltasd magad, hanem kezdj valamit magaddal. Mi az oka hogy szűz vagy? Mindenen lehet alakítani. Menj el fodrászhoz, vegyél egy kondi bérletet, vegyél egyszerű de elegáns vagány ruhákat, találj egy hobbit magadnak, tuningold az önbizalmad és merj kezdeményezni a nőknél. Ja hogy ez energiabefektetés? Nos igen. Menj prostizni akkor
2021. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Leginkább bátorság kéne az ismerkedéshez.

De egyet értek az elsővel.

2021. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Önsajnáltatás befejezése
2021. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Jól nézel ki?
2021. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyetlen nő sem mondta még a szemembe, hogy annyira jól nézek ki, hogy lehetne köztünk valami.
2021. jún. 13. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nők nem mondják ezt a szemedbe, elvárják, hogy te lépj. Te vagy a férfi, illetve neked kellene annak lenned. Ha öten nemet mondanak, akkor mész tovább a hatodikhoz.

A kinézet másodlagos egy harmincas férfinél. Ilyen korban már nem a kinézet a döntő, a férfinak 30+ évesen már mást kell felmutatnia, mint 20 évesen.

Legyen rendes munkád, legyen a nőknek olyan érzése, hogy melletted biztos a jövőjük.

Ne híreszteld, hogy sose volt még nőd és prostizol, mert ez elrisztja a normálisabb nőket.

2021. jún. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

6-osnak igaza van.

Egyébként, kérdező, én nő vagyok, de még SOHA nem mondtam egy pasi szemébe se, hogy jól néz ki, lehetne köztünk valami.

Egy 4 évesnek még mondják, hogy, "Oh, te kis szívtipró!" de nem tudom mire számítasz.


Egy nő se fog eléd állni, hogy:

"Béla, te olyan jól nézel ki, menjünk el randizni!"


Párkapcsolatban szokás bókolni egy férfi külsejére, de a kollégáknak, ismerősöknek, random arcoknak akit frissen ismerünk meg nem.

2021. jún. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

@7


6-os vagyok. Érdekes, nekem 20-25 éves koromban (egyetem alatt) elég sok lány mondta, hogy milyen szép a szemem, milyen jóképű vagyok, de aki nem is mondta, az is elkezdett vigyorgó, elpiruló, zavarban tinilányként viselkedni. Én tudom, hogy szerencsés voltam, mert olyan külsővel áldott meg a természet. De a barátaim egyikének se volt ilyen szerencséje. Ezért tudom, hogy a férfiak többségének teljesen elképzelhetetlen, hogy nők odamenjenek hozzájuk. Nyilván a kérdező is ilyen, ha ennyi idősen egy nő se ment oda hozza, hogy megdícsérje a külsejét.

2021. jún. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

8

Akkor te vagy a fehér holló. Én egy olyat se ismerek, akivel ezt közölnék a nők.

2021. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!