Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem ismeri el sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismeri el sok férfi, hogy vannak olyan nők akiknek nem adnának esélyt egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne ismernénk el?

Nem mindenki ugyan olyan

2021. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Mert akkor hazudnának!

Nincs olyan "csúnya", kövér, vagy vékony, abnormálisan vékony nő aki ne találná meg a párját!

Maximum az van, hogy nem egy tucat nő, hanem egyedi, de ettől még lesz akinek tetszeni fog, aki összekötné vele az életét.

2021. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

vannak ilyen nők, s örülök, ha benne vannak kalandban


40+ f

2021. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elismerem. Nem passzolhatok össze bárkivel annyira, hogy szabadidős tevékenységen túl is jól érezzük egymást.


Fő az őszinteség, azt gondolom.

2021. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Komoly párkapcsolat? Mármint közös sírhely meg ilyesmi?
2021. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Uraim,

A kérdés azokhoz a férfiakhoz szól, akik szakították már meg az ismerkedést nővel, miután egy hatalmas negatívum kiderült róla, majd folytatták a párkapcsolatkeresést a "bárkivel összejönnék" szöveggel.

Nem állítottam, a kérdésben, hogy ez az összes férfifi viselkedését jellemzi, és az sem érdekel, hogy ki ismeri el. Az is hidegen hagy, hogy minden nőre van valamilyen típusú és mértékű kereslet.

Engem az érdekel, hogy amelyik férfi nem ismeri el a természetes igényeit, annak mi az oka - és szeretném, ha a kérdésnél maradnánk.

2021. jún. 14. 12:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert olyan nincs hogy valakinek mindenki is tetszeni fog. Lehet valakinek úgymond jó étvágya, meg nagyevő mégsem fog neki az összes étel ízleni akkor sem ha azt mondja "húúúú bármit megennék".
2021. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan ember nem létezik, aki bárkivel összejönne és boldogan élnének, míg meg nem halnak. Olyan sem létezik, aki azt állítja, amit te a kérdésedben állítasz. Nagyon nehéz megtalálni azt a személyt, akivel kompatibilisek vagyunk. Akikkel megismerkedünk, a nagy részük csak bizonyos területeken , vagy egyáltalán nem kompatibilis velünk.
2021. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy van az, hogy mindenki jogosult bármit megkérdezni. Ez egy nagy lehetőség, de ha a bármi egy baromság, akkor bárkinek joga van bármit válaszolni erre.
2021. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Olyan sem létezik, aki azt állítja, amit te a kérdésedben állítasz."

De ha nem létezik ilyen, akkor miert tudtam ilyennel találkozni?

Azt el tudom fogadni, hogy nem "sok" férfi ilyen (mint ahogy a kérdésben fogalmaztam) és csak nekem van balszerencsém, de akkor végképp nem tudom hovatenni, hogy az egyik pillanatban megy a sopánkodas, hogy "óóó nagyon magányos vagyok, nincs barátnőm, már bárkit elfogadnek" a másik pillanatban meg nem kellek - érthető okokból, csak azt nem értem, hogy akkor az ember ismerkedés elött miért nem vállalja a jogos igényeit.

Kinek jó ez az időrablás és miért?

2021. jún. 14. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!