Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viszonyultok a szűz nőkhöz, ha komoly kapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a 20-25 éves korosztályba tartozik, szóval nem középkorúként szűz, de nem is tiniként.

2021. ápr. 25. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Bónusz, ha már tapasztaltabb, de nem ezen fog múlni, hogy összejövök-e vele.
Bónusz, ha még szűz, de nem ezen fog múlni, hogy összejövök-e vele.
Össze sem jönnék szűzzel.
Össze sem jönnék nem szűzzel.
Teljesen semleges, se nem hátrány, se nem plusz a szüzesség.
53 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha komoly kapcsolat, akkor már nem szűz :D
2021. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom miért olyan túlértékelt egy nő szüzessége, a szex minőségét nem javítja, sőt, problémás, mert egy szűz csaj még nem tudja úgy élvezni a szexet az első alkalmakkor, nehéz a behatolás, stb. Ugyanakkor nagyon izgató az is, ha egy csaj szűz, de 20-22 év felett inkább már nagyon fura, ha egy jó csaj még szüz.
2021. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én különleges dolognak tartanám,hogy megbízik bennem annyira hogy velem élje át az első konkrét szexuális élményét.Megtisztelő.Másrészt viszont félelem is úrrá lenne rajtam...főleg ha kedvelem,és valóban komoly kapcsolatot szeretnék vele.Komoly aggodalom is lenne bennem,hogy ne okozzak neki kellemetlen élményt,vagy csalódást.Jól érezze magát,jól élje meg a dolgokat.
2021. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Mivel öreg mókus vagyok (45+), ezért ha egyáltalán összehozna a sors egy ilyen fiatal lánnyal, kicsit sajnálnám, hogy pont egy ilyen öreg fószerral akarja elveszíteni a szüzességét, másrészt szerintem bele se mennék, mert szégyellném magam. A szüzességet szerelemben jó elveszíteni.
2021. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen semleges, hogy szűz vagy nem, mivel komoly kapcsolatot akarok.
2021. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején 25 voltam a párom aki szűz volt 23 és egyedül az zavart hogy volt petting de hónapokig csak hitegetett hogy majd sor kerül az első éjszakára is , és aztán azért mondtam neki hogy ugye nem gondolja hogy évekig várok rá, ott az volt a baj hogy sok barátnője szűz volt és én amennyire megfigyeltem ez egy láthatatlan versenygés hogy na ki őrzi meg tovább, de nem szándékos szerintem.. Szóval engem nem zavart.
2021. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint egy nem szűzhöz. Az persze tetszik az embernek, ha ő az első választás, mert ez azt jelenti, hogy benne bízik meg a párja a legjobban. :)
2021. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolat szempontjabol lenyegtelen, hogy mekkora a szexualis tapasztalata.
2021. jún. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!