Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket meg szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket meg szoktak nézni az utcán? Akit nem néznek meg, az csúnya?

Figyelt kérdés

Szóval ha engem nem szoktak megnézni, azt jelenti, hogy nagyon csúnya vagyok? Hogy kell kinézni ahhoz, hogy valaki felkeltse a férfiak figyelmét?

Próbálkozni sem szoktak nálam, se idegenek, se ismerősöm. Gondolom azért, mert nem nézek ki elég jól, de mégis mit tehetnék, hogy jobban nézzek ki? :(


2021. jún. 14. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen, nem nem azt jelenti.

Öltözz kihivobban

2021. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor kapom el egy-egy férfi tekintetét, hogy néz, kifejezetten hosszan. Ettől függetlenül nem igazán jellemző hogy odajön bárki, vagy mond bármit. Pár megjegyzést, bókot kaptam, mindössze.
2021. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

1. Jóképű, magas férfi vagyok és nem anyukám mondta ezt. 🙂 De még engem sem néznek meg a nők. Miért pont fordítva lenne másképp? Amikor kérdeztem embereket, hogy mi ennek az oka, mindenki azt írta, hogy sietnek, nem nézelődnek az utcán, illetve még ha be is jönnék valakinek, akkor sem fog rám nézni, mert ki tudja ki vagyok valójában és még felbátorodnék. 😂 Szerintem a férfiak jó része is olyan, hogy nem nézegeti annyira a nőket. Mondjuk én mindenkit megnézek pár mpig, aki legalább átlagos nő, de mivel napszemüveg van rajtam, ők nem tudják, hogy őket nézem.

Próbálkozni szintúgy az sem fog, akinek bejönnél, mert nem fogja kitenni magát egy esetleges nyilvános megalázásnak, ha elhajtod, mint a magzatvizet. Amúgy az emberek nem szeretik sajna, ha megszólítják őket, ez ilyen jó magyaros, posztkommunista mentalitás. Gyanakvó a 95%.

Kép alapján lehetne többet mondani rólad. F

2021. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Minden lànyt lesz aki megnéz. Vagy azért, mert egy paraszt, akinek tetszel, vagy azért, mert egy paraszt, akinek nagyon nem tetszel.


Nem az öltözködésen múlik. Hosszú farmerben és pulcsiban is utánam ordítanak a vadbarmok.


Ne ezzel mérd a kinézetedet szerintem.

2021. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Valamivel mindenkinek fel kell hívnia magára a figyelmet,és igen szerintem az öltözködéssel lehet rajta javítani!
2021. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem vagy attraktív, az nem egyenlő azzal, hogy csúnya vagy. Én nem szeretek kiöltözni, nem is akarom, hogy bámuljanak. Cifra öltözködéssel szerintem is megnéznének sokan, a smink meg korrigálhatja az arcot, bárki lehet ma bombanő.
2021. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon világos bőröm, és vörös hajam van, mellé magas vagyok. Szóval kilógok a sorból. Ismerem magam, tudom mi áll jól, magabiztos tudok lenni. Pedig én sem vagyok hibátlan. Találd meg magad, jöjj rá, mi áll jól.
2021. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Akkor vegyél fel rövid nadrágot,minél rövidebbet,hogy kiemelje a feneked,meg egy lenge de bővebb polót hogy sejtelmes is legyen,adtál is meg nem is!
2021. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Meg szoktak
2021. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem a férfiak nagy része megbámul.
2021. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!