Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet elfogadni hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni hogy nem vagyok sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

Évek óta nem jön össze semmi. 17 éves korom óta szomorú vagyok ezért, de mindig reménykedtem benne hogy majd később biztos lesz sikerem, nem így lett.

Úgy gondolom h 25 éves koromig van esély, ha addig nem jön össze akkor soha, de már kevesebb mint egy évem van addig.

Nagyon rossz hogy vágyik rá az ember de nincs sikerem.

Ha esetleg lenne majd barátnőm egyszer akkor el fogom felejetni azt hogy mennyit voltam emiatt szomorú korábban? Vagy ez örökre benne marad?


2021. jún. 14. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológussal.
2021. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Abban a pillanatban hogy elfogadtad már le is mondtál róla és frusztrálod magad tovább, biztos hogy ezt akarod? Vagy helyrerázni végre a tökeidet és menni-menni előre, szüntelen próbálkozni (normálisan) amíg meg nem találod azt akinek te is bejönnél? Bro' ez nincs ráírva egy nő homlokára sem, s egyik sem fog odamenni hozzád - hiszen ez csak akkor derül ki amikor az ismerkedés során jobban megismeritek egymást addig nem.
2021. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!