Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a srác szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác szexnél feltenne önmagára egy felcsatolhatóst, hogy most akkor azzal fog megdugni, akkor leszednétek róla, otthagynátok a pasit vagy kipróbálnátok a dolgot?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Szó nélkül otthagynám. Egy Férfinek ne legyen már szüksége felcsatolhatósra.
2021. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Miért? Nincs farka? Amputálták vagy impotens?

Hova rakná mégis azt a műpéniszt? Nem igazán van neki hely arrafele egy férfinél:D

2021. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van belül üreges változat is, amelybe bele lehet tenni.
2021. jún. 16. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
#3 attól hogy üreges még ugyanazt fogják gondolni, a Férfinak férfiassága van és azt használja (ügyesen) ne valami felcsatolhatós valamit.
2021. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#3: aha így értem. De ez meg akkor nem felcsatolhatós, hanem kvázi eg péniszköpeny, nem?

Nem értem miért akarna bárki így szexelni. Akkor használom a vibrim inkább:D ha szexelek, akkor én egy hús vér farkat akarok magamban érezni

2021. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

3/kérdező, akkor ez így lényegében egy mecha koton vagy egy exo skeleton a farkadnak?

Ilyen full metal panic stílusban? Groovy, de... Őszintén nem igazán értem miért jó. Nem vagyok annyira jártas a férfi nemiszerv működésével kapcsolatban, mivel nekem nincs, de így mit élvez a dologban a csávó? Vagy ez arra jó hogy nagyobbnak/epicebbnek tűnjön? Meg lehet rá mindenféle extrákat szerelni hogy idk, light strobeok, meg ilyenek? O.O


Mondjuk az STDk, meg nemkívánt terhesség esélye így végső soron szinte nulla, szóval tudod mit? Látom a dologban a meritet.

2021. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha a farkával az egyik lyukban, a felcsatóssal a másik lyukban van, akkor oké
2021. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ki próbalnam azert!:)
2021. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Szó nélkül ott hagynám.
2021. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!