Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket izgathat a srác felcsato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket izgathat a srác felcsatolhatóssal való megdugása?

Figyelt kérdés

Találkoztatok olyannal, hallotatok olyat, hogy akár idősebb nő kifejezetten kedveli srácok felcsatolhatós műpénisszel való megdugását? Akár mondjuk egy alkalmi kapcsolatban bedobja a témát?


Létezik olyan, hogy nőt ez tényleg izgat? Nem csak a párja kedvéért, vagy fizetősként csinál ilyet?



2020. okt. 11. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Még sosem próbáltam. Én próbálok nyitott lenni, ezért nem mondom, hogy tuti nem. De szerintem utána nem annyira tudnék úgy nézni rá, mint férfira. Ráadásul, még ha én is dominálok néha, többször van szükségem erre fordítva.
2020. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne...legalább megtudja milyen ha tövig nyomják

19l

2020. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék egy ilyen nőért aki nem csak azért csinálná velem, mert megkérem rá. De igen vannak ilyenek csak ritkák sajnos. Pedig néha nem árt kipróbálni a másik szemszögből is a dolgokat. Szerintem elmélyítheti a kapcsolatot az ilyesmi.
2020. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha meg akarom alázni. Mint férfi, totális turn off.
2020. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen létezik, bár speciel egy csinos fiatal lányról tudom - mondjuk ő amúgy is domina, szóval nem csak straponozik hanem még el is pálcázza a pasit ha nem figyel 😅

Ne írj privit, nincs hozzá elérhetőségem, swingerből ismerem.

2020. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgat, de a barátomat, sajnos vagy nem sajnos, nem izgatja. Egyébként elég szub vagyok, de ezt valahogy mégis annyira kipróbálnám.

20/L

2020. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Abban látok fantáziát, hogy beszervezek egy ratyi srácot, akit megpakolhat a barátnőm.
2020. okt. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi még csak a seggnyalásig és az ujjazásig jutottunk el a barátommal, de szívesen kipróbálnám felcsatolhatóssal. Volt már róla szó és nem is zárkózik el előle. Számomra ettől semmivel sem kevesebb férfi, nem is értem miért mondják ezt sokan. A segg az egy erogén zóna nőknek-férfiaknak egyaránt.
2020. okt. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy filmben láttam, hogy egy nőt korábban megerőszakoltak, majd ez lett a mániája, mígnem vissza nem adta a támadójának. Durva volt.
2020. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De olyan, aki ezt konkrétan csinálja, megéli, hogy ő nőként élvezetből megdug pasikat akkor nem nagyon van max fantázia?
2020. okt. 12. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!