Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 100 ezer forintért egy éjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 ezer forintért egy éjszakára megkaphatnék egy szép nőt? Olyat, aki nem prosti, csak élvezi a támogatást egy férfitól. Volt már hasonló élményetek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 18:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

6:


Nem kurvázni akarok.


5:


Te megtennéd szép nőként úgy, hogy nem fizetnek érte? Ez a kérdés!

2021. jún. 17. 21:05
 12/19 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Persze,hogy megtennèm ha èrdekel a srác. A kèrdès az inkább,hogy mièrt gondolod,hogy fizetned kellene? Nincs szerencsèd lányoknál?
2021. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#7 exkluzivitást is szeretnének vásárolni, sokan tudat alatt egyfajta önbecsapással élve reménykedve abban hogy a pénz mellett valami szimpátia-szerűség is lesz a megvásárolt lány részéről.
2021. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12:


Van úgy, hogy van szerencsém, van úgy, hogy nincs szerencsém.

A szép nőnél eddig még boldog egy éjszakára sem volt.


Megtennéd, ha érdekel. Nem tudom, hogy ez nekem mennyire releváns,

ahhoz , hogy az életemben is történjen valami.

A válasz az, hogy aki fizet, az nem véletlenül fizet.

Nem járok már társaságba.

Nincs barátnöm, rossz egyedül.

2021. jún. 17. 21:17
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy prosti sokkal olcsóbban is vállal egész éjszakát. Én feleennyiért voltam. Szép volt a lány, élvezte a támogatást és az együttlétet. Szerintem nehezen fogsz erre olyan lányt találni, aki rajtad kívül nem fekszik le mással pénzért.
2021. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen szép nők, de itt nem fogják ezt ők beismerni.
2021. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt ilyen támogatós kapcsolatban részem, nemrég lett vége. Ha gondolod, írj :)
2021. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Attol fugg hogy talalod az egeszet. Ha odaallitasz 100.000 forinttal hogy ennyit adsz neki egy ejszakaert akkor a legtobb no hogy elhajt.

Viszont ha ismerkedsz valakivel es latja hogy van penzed es koltesz is ra akkor lehet lefekszik veled akar tobbszor is de az is elofordulhat hogy csak a penz kell neki de cserebe semmit sem akar. Minimalis szimpatia kell legalabb.

2021. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom..Heti 1x találkoztunk fizetett mindent s havi 800k volt a juttatásom.
2021. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!