Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vetköztetek már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vetköztetek már le meztelenre több ember előtt például egy kiránduláson, táborban? Gondolok itt felelsz vagy mersz vagy hasonló játékokra? Izgatott a szituáció? Hány évesek voltatok ekkor? És ezt követte-e bármilyen folytatás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mégis milyen folytatásra gondolsz egy osztálykiránduláson (tehát max 18 évesen) mondjuk 10-15 ember előtt felelsz vagy mersz okán meztelenre vetkőzés után? Gangbang partira? Orgiára? Vagy mi a retekre ember...
2021. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen levetkőztem meztelenre, a másik 5 ember megnézett, majd felöltöztem és ittunk tovább. Semmilyen szexuális dolog nem volt.
2021. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2021. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer volt az orvosnál orvostanhallgató.

Nem volt semmi, főleg semmi erotikus.

2021. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Cserkésztáborban együtt zuhanyoztunk a többi lánnyal,és átnéztük egymást,nincs-e valakiben kullancs.Nem volt valami szexi:'D
2021. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Uszodai tusolások során számtalanszor, soha nem volt folytatás.

Amikor modellt álltam egy festő csoportnak, egyszer se volt folytatás.

Felelsz vagy mersz során egyszer, nem volt folytatás.


Remélem nem gondolod, hogy a meztelenség automatikusan szexualitást jelent, pláne az általad leírt helyzetekben.

2021. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
8. után nyári táborban hosszas győzködéssel befűztek egy vetkőzős játékba. Végül a többiekhez hasonlóan rólam is egyenként lefogytak a ruhadarabok. Hét másik játékos látott meztelenül, 5 fiú és 2 lány. Nyilván nem volt folytatás. Egymást meztelenül látni akkor a szexualitás csúcsa volt. Illetve annyi folytatás volt, hogy a nagy sikerre való tekintettel másnap újra játszottuk.
2021. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, felelsz vagy mersz során
2021. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vetkőzős üvegezésben, a játékban résztvevők előtt, igen. Ettől még senki sem lesz rossz lány/fiú. Rajtam kívül a többi résztvevő is ugyanúgy meztelenre vetkőzött, amikor rájuk került a sor. Nyilván mindenkit izgatott a szituáció, hogy megnézheti az osztálytársait meztelenül. Aki játszott, mind ezért vállalta be, hogy ő is meztelenül kiálljon a többiek elé, amikor őrá kerül a sor. 13-14 évesek voltunk, folytatás nem volt. Le se buktunk. A játék végén többször újra kezdtük elölről.
2021. jún. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ozmi ***** válasza:
100%
Üvegpörgetősben bugyiig 13 évesen. Semmi nem történt, de olyan izgalom lett úrrá rajtam, mint előtte soha.
2021. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!