Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuálisként központi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisként központi dolog az életedben a szex?

Figyelt kérdés

Egy bejegyzésben olvastam, hogy az aszexuálisak számára nem központi dolog a szex... Ha maszturbálnak is, de társra és együttlétre nem vágynak...

De sokszor úgy tűnik, a szexuálisan aktívak számára sem központi téma a szex, a vágy az életükben. Nem önkielégítésre gondolok, hanem társas szexre, illetve konkrétan arra, hogy együtt lenni a párunkkal.

Ki hogy van ezzel, hogy érzitek? Elmondható, hogy a szex a mindennapok fontos része, a nap nagy részében eszetekbe jut, és várjátok az estét, az alkalmat, amikor sor kerülhet rá, vagy inkább csak az élet része, de nem "fontos" része?



#szex #vágy #fontos vagy nem
2021. jún. 19. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező.


Szerencsére azért nem haltak ki azok, akiknél rendszeresen működik a nemi élet. 😁

Szerencsére sok olyan ügyes ügyes ember van, akik akármilyen fáradtak, megoldják azt, hogy szeretkezzenek.

De én nem tartozom közéjük.

Tapasztalatból írom, hogy fáradtan nem jó a szex.

Legalábbis nálam, mert hiába a próbálkozás ha fáradt vagyok, akkor bizony nincs merevedés. 😏

De ebben is mindenki más.

Mert vannak akiket fel lehet izgatni, akármilyen fáradtak.


Szóval központi dolog a szex?


Pont én szaladtam bele a saját késembe, miszerint azt állítottam, hogy mindenki arra, szakít időt, amit fontosnak tart.

De amúgy ezt most is így gondolom.

És hát nálunk is megcsappant a szex.

A sok munka, plusz munkavállalások a plusz pénz miatt,mindez kimerített mindkettőnket.

De mindenkinek van ok, indok, hogy miért lett ritka, az együttlét.

Nagyon fontos a szex, hiszen életünk, ösztönös része.

Ki sem bírnám nélküle!

Csak kár, hogy mi emberek egyre jobban távolodunk el egymástól,szexuálisan és érzelmileg is.

A legtöbb családban már szinte a gyerekekre nincs idő, nemhogy, a két felnőttnek egymásra.

És nem azért nincs, mert nem kíváncsiak egymásra, hanem a késői hazaérés fáradtan a munkából.

És egyértelmű, hogy a szülők minden energiát a gyerekekre fordítanak és egymásra már alig, vagy egyáltalán nem marad semmi energia.

Eröltetni meg nem szabad egy gyors dugást, mert attól nem lesz jó a szex,csak arról szólna, hogy a pasi ürítsen egy jót és ennyi. Bár ez is több mint a semmi. És a nők?

Nekik is jár a kielégülés!

Sokunk naponta 10-16 órát dolgozik,így igen nehéz a nap végére hozni otthon a fittséget.

Megfelelni a munkahelyen és otthon mindenkinek, ez bizony nem egyszerű,sőt sokszor nehéz feladat.

Még dolgozom rajta, de vissza akarom kapni a régi életem,vagyis több szex, kevesebb egymás nélkülözése,hiszen egyszer élünk és nincs több lehetőség számunkra.

2021. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11 Köszönöm a gondolataidat.

Igen, megértem. Nem marad energia... De az intimitás ettől még maradhatna nem? Mert ez a túlterheltség évekig tart, ez világos. Szóval mindkét fél fáradt. De ha nincs is szex, nincs igény azért arra sem, hogy pl kicsit összebújjanak, vagy úgy aludjanak el?

Ez is nagyon fontos kellene, hogy legyen. Sőt ez igazán intimitás, hogy azt mondjuk "Szívem, csak szeretnélek átölelni és szeretném, ha átölelnél". Mint hogy egy idős párnak már az a szívdobogtató, ha megfogják egymás kezét és ülnek egy padon..

2021. jún. 20. 20:50
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, sokszor el is felejtem
2021. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, ha lenne kivel. De otthon már egy éve nincs, más lehetőség pedig nemigen adódott mostanában. 48F
2021. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pedig én hihetetlen mélységekig tanulmányoztam. Csak nincs rá partner.

A sima szex már semmi számomra. Fizikai élvezet az túl szürke, üres.

2021. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!