Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy nayg központi, bp-i Pride...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nayg központi, bp-i Pride helyett nem kellene inkább régiós megmozdulásokat szervezni, hogy vidéken is elfogadóbbak legyenek előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Koronától függetlenül
2020. júl. 31. 18:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
Mivel nem értek egyet a Pridedal, így ezt is ellenzem. Egyelőre a melegeknek magukba kellene nézni, és utána vonulgatni. Bőven lenne jellemvonásban hova fejlődni. Mondom ezt melegként.
2020. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy ez a pride, főleg ha ennyire provokatív, akkor bármilyen kis mértékben segítené az elfogadást. Inkább azokat is ellenségessé teszi, akik toleransak, elfogadók voltak.
2020. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem!
2020. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted ettől lesznek elfogadóbbak? Szerintem meg pont az ellenkező hatást érik el vele. Ha el tudnának vegyülni a tömegben, észrevehetetlenek próbálnának lenni, akkor lennének elfogadóbbak az emberek, de ez a provokatív viselkedés határozottan ellenszenves. Vidéken könnyen verekedésbe torkolna.
2020. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg jó lenne, ha lennének vidéki társrendezvényei a pride-nak, megyeszékhelyeken de legalább egy-két nagyobb városban. Én speciel úgy általában nem látom provokatívnak, persze ki lehet emelni egy-egy necces elemet de összességében egy jó hangulatú rendezvény és lehetnének vidéken is abszolút visszafogott kísérőrendezvényei, pl nyílt beszélgetések, előadások, filmvetítés stb.
2020. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A pride-os vonulással én sem értek egyet, ezért írtam, hogy helyett.
2020. júl. 31. 19:21
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Inkább Pesten is be kéne szüntetni.

A felvonulás csak rontja a melegek helyzetét! Mindenki utálja, még a melegek többsége is.

2020. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
8%

Ja, hogy más megmozdulás...!

Milyen?

Értem, olyanra gondolsz, ahol normális, hétköznapi melegek normálisan beszélnek a dologról. Igen, ilyen nem ártana. Csak arra kevesebben figyelnének fel, mint papagájok kurjongatására.

Úgyhogy lehet, hogy ezt nem lehet megoldani, de nem is baj.

Addig jó, amíg különleges a dolog, nem kell elfogadni, legyen ez kuriózum és varázslatos!

2020. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Csak ezt a prájd felvonulást meg a szivárvány logót szüntessék meg, mert nagyon ciki.
2020. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Ezt az egész pride-ot úgy ahogy van be kéne szüntetni. Pont hogy ez kelt viszolygást az emberekben, mert azt gondolják, hogy ez nálunk tök normális, hogy mindenki olyan mint azok a magamutogató b*zik. Persze, kell hogy nekünk is annyi jogunk legyen mint bárki másnak, de ez hogy szegecses cuccban meg tangában, meg nőnek öltözve vonulnak végig... Undormány az egész. És én is azt mondom, ez sose legyen elfogadott. Az hogy otthon ki mit csinál saját szuverén joga. De nem akarok nőnek öltözöttt meg stb kinézetű egyéneket látni az utcán...
2020. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!