Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak izgató, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak izgató, hogy a csajok sokkal gyengébbek, és semmi esélyünk mondjuk egy játékos birkózásban, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
A fiúk nem birkózni akarnak a nőkkel, a testi fölényüket fitogtatni hanem egészen mást csinálni... elég kemény frusztrációid vannak ha te erre gerjedsz.
2021. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Parasztkodás helyett legközelebb írd oda, hogy "nem"!

Nem erre gerjedek, csupán érdekel ebben a fiúk véleménye...ha megengeded!

2021. jún. 21. 12:18
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos pasi vagyok, nem vagyok vékony, nem vagyok elhízva, de nem vagyok kigyúrva sem…

176 cm magas vagyok, ami szerintem itthon kb. az átlag férfimagasság lehet.


Simán el tudom képzelni, hogy egy csaj lebírkózzon.


17 évesen 15 éves barát barátnőm volt (tehát nem voltunk kapcsolatban, barátok voltunk), aki focizott meg bírkózott is és csak 160 cm volt és nem volt kigyúrva sem, jó alakja volt, de pl. Ő róla simán el tudom képzelni hogy lebírkózott volna..


És még sok ilyen nő van, nem feltétlenül testépítőkre kell gondolni.

2021. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Nekem ez tetszik. Aztán persze úgy csinálok, mintha nyerhetne a lány, a végén pedig szeretetből teljesen magam alá gyűröm. Persze közben lekerül a ruha, bekerül a fütykös a sikamlós lyukba. 🤭 F
2021. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Persze h jó kis játék tud lenni, egy kedves, vonzó lánnyal. Naná h izgat.
2021. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem baj, ha nőként válaszolok, de eléggé ismerem a barátom hozzáállását a témához.


A barátommal mindketten magasak és sportosak vagyunk, de ő mindkettőben fölénnyel bír, vagyis erősebb és egy jó tíz centivel magasabb is. Ezt néha szereti kihasználni (például felkap, átvet a vállán és úgy visz az ágyhoz), mert ad neki egy magabiztosságot és egy erőérzetet. Nem az izgatja, hogy gyengébb vagyok nála, hanem hogy ő erősebb. Nyilván arra figyel, hogy véletlenül se menjen át agresszívba, hiszen nem az a cél.


Egyébként ő olyan, hogy néha ahhoz van kedve, hogy én domináljak, vagyis hagyja magát "legyőzni".

2021. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok egy hatalmas valaki de sosem izgatott a
2021. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem játék a bírkózás, az elején mindig lenyomom a barátnőmet, csikizem, aztán hagyom hogy nyerjen és ő csikizzen.
2021. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem izgató kifejezetten, mert ez a fölény természetes.
2021. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Ellenkező neműként nyilatkozom. Nekem nagyon bejön az ilyen szituáció. Nem hiába szeretjük az erős fizikumú férfiakat. Szerintem ők sem vélekednek másképpen.
2021. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!