Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Játékos, de nem feltétlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játékos, de nem feltétlenül domináns lányok, az erényöv idétlen dolog vagy játékként jól beválhat?

Figyelt kérdés
Mármint ha ti tehetnétek a pasitok, szexpartneretekre a szexhez, előjátékhoz, de nem sok ideig fennhagyva.

2021. jan. 31. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem bejönne, de nem tudom, hogy mennyire vagyok átlagos. Privát üzenetet nem kérek, úgysem válaszolok.
2021. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok domináns egyáltalán, párommal kipróbáltuk, izgalmas volt. mondjuk csak ritkán kerül elő mert nem túl egyszerű h felvegye. elsőre egyébként kicsit idétlennek gondoltam ahogy megláttam rajta.
2021. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Irigylem ezt a játékosságot. :)
2021. febr. 3. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Idétlen, de felőlem lehetne csinálni, ha a másikat ez izgatná.
2021. máj. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van bennem domináns is, egy ideje foglalkoztat, ha lesz rá lehetőségem kipróbálom azzal a férfival, akivel erről beszéltünk. Aztán, hogy meddig lesz fent, ahogy adja a helyzet is.
2021. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!