Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő ha a kislányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a kislányos kisugárzású csajok izgatnak, de idővel kiveszik belőlük a kislányosság?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőmet szeretem, de észrevettem, hogy újabban más lányokat is jobban megnézek.. főleg az olyanokat akik kimondottan cuki kislányos kinézetűek, a csajom már 24, 18 évesen jöttünk össze, akkor még sokkal kislányosabb cukiskodóbb volt, mára kész érett nő lett belőle.. de így már annyira nem vonzó számomra szexualitás, nem is kívánom már olyan hevesen és annyiszor amit biztos észre is vett, de nem tudom ráerőszakolni magam:D viszont más lányok kezdik bizerálni a fantáziám..

És az a baj, hogy nagyon jó vele, szeretem igazán remek társak vagyunk, de így hosszútávra már nem tartom korrektnek tervezni vele, mert tudom, hogy ha adódna az alkalom akkor élnék vele. Ugyanis már nem vagyok kielégülve általa.


Most az lenne a megoldás, hogy 4-5 évente cserélgessek barátnőt, hogy újra kislányos csajom legyen?:D


És köveket dobálhattok rám, nem érdekel.. mert tényleg szeretem őt, de magamat is! És ha vágyam van akkor azt meg kell élnem! Különben nem leszek boldog mellette..



2018. nov. 8. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Vicc és mindennemű ítélkezés nélkül írom, hogy fordulj szexuálpszichológushoz, aki feltárja, hogy mi az oka a vágyadnak és talán a "megvilágosodas" erejével le tudsz mondani erről...


Már csak azért is érdemes ezen elgonsolkodnod, mert ha most még nem is érzed ennek a súlyát, de majd 40 évesen, ha emiatt leszel még mindig egyedül, az fájni fog.


Legnagyobb jó indulattal

🖖

2018. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Baromi szomorú, hogy ez így működik egyeseknél. Igazán sajnállak. De a csajodat még jobban.
2018. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1, nyugi nem veszem fel.

Nyilván a kérdés azért fogalmazódott meg bennem, és azért írtam ki mert tudom miről van szó az érzéseimet és a vágyaimat illetően. De a kettő egyszerűen nem összefésülhető.


Ezen a szexuálpszichológus nem tud segíteni, a vágyat nem tudja átnevelni, hogy holnaptól a 40+os érett nőket lássam izgatónak, ne azt aki cukin viselkedik. Ráadás a túlzott cukiskodás.. mondjuk úgy koridegen.

Valahol azt érzem, hogy belül már meghoztam a döntést és szakítás lesz a vége, mert nyilván ha ez nincs akkor úgyis mással fogok lefeküdni, azt meg nem akarom megtenni vele.. nyitott kapcsolatra és harmadik félre pedig nem hajlandó, mert erről már korábban beszéltünk. Szóval nem igazán van kiút..

2018. nov. 8. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

A szexualpszichologus nem atnevel, de nyilván tud okosat mondani tekintve hogy van egy diplomája meg ezt tanulta évekig. Ez olyan mintha öngyilkos gondolataid lennének és azért nem mennél el pszichológushoz mert úgy se tudja megallitani hogy másnap kiugorjak a 10-rol. Nem persze, hogy nem de sighet megérteni azt amit érzel, lehet valahol tök mélyen gyökerezik az ami miatt az ennyire fiatal lányok tetszenek. És nem az nem megoldás hogy 5 évente valtogatsz. Arról nem is beszélve hogy huszonévesen meg simán felszedsz kamaszok de később?

Nem egészséges amit érzel, és az becsülendő hogy a barátnőd előbb kirakós és csak utána csajozol, de nem ez a megoldás. A saját jóléted érdekében menj el orvoshoz.

2018. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyenek azok a lányok számodra, akik cukiskodnak?
2018. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Förmedj rá, hogy azonnal változtasson! Legyen újra kislányos! Mit komolyodik el?
2018. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdezek 1-2 "szakmai" dolgot. Milyen a viszonyod anyukáddal és milyen volt korábban? Gyerekkorodban nem volt olyan fejsérülésed, ami miatt elvesztetted az eszméletedet? A barátnőd volt az első az életedben? Ha volt előtte más, annak hogy lett vége és mekkora szerelem volt? Kevés az önbizalmad? Azért kerdezem, mert 2 dologra gyanakszom: 1.Lehet, hogy a mostani barátnőd előtt volt egy hatalmas szerelmed, de vele vége lett, az is lehet, hogy a te hibádból, majd túl korán ugrottál bele a mostani kapcsolatodba, csak azért, mert emlékeztetett az exedre, aki kislányos volt és cuki. 2.A második gondolatom az, hogy úgymond nem igazi pedofil vagy, hanem inkább hebefil hajlamaid vannak, azaz a serdülő lányokhoz vonzódsz, lehet, hogy éppen az 1. pont miatt. Szekember segítségét javaslom.
2018. nov. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez válasz lesz minden kommentre.


Anyuka

- Jó kapcsolatunk volt, kisebb súrlódásokkal, de semmi vészes. Most is rendben vagyunk. Felnőtt nőként kezelem, önálló életet él, önálló vágyai vannak, számomra ő egy nő nem pedig életem végéig csak és kizárólag valami anya akinek még most is pesztrálnia kellene engem.


Fejsérülés

- Nem volt.


Csajok.

Ovi, 1 szerelmem volt, de 3 csajom egyszerre, én voltam a legjobb pasi, cuki tejfel szőke haj, szép kék szem:D oda voltak értem az óvónénik és a csajok is:)

Alsó, nem érdekeltek a csajok.. :D

Felső, 7.-ben nyári kaland egy csajt lefektettem 13 évesen, egy másikkal petting volt.

8. o. A suli legszebb csaja az én csajom lett.

Középsuli.. nulla szerelem, szép lánnyal szakítottam, fél évig nem volt csajom.

12.-ig az osztályból három lányt lefektettem, és minden évben válogattam egy két kilencedikes friss húst:) +járunk eleget diszkóba és ott volt, hogy idősebb csajokkal flörtöltem, táncoltam, dugtam..


Aztán suli után jött egy szerelem, az nem tartott sokáig, de elég mély volt, utána pár hónap szünet egy újabb lány.. ő gyorsan kirepült.. melóhelyen két kaland, aztán éreztem, hogy kellene valami komolyabb már tényleg. Saját kecó, meló pénz minden volt.. szóval hiányzott egy állandó csajszi az életemből és akkor jött a csajom, mármint a mostani.


Én úgy tekintek a kapcsolatokra, hogy jönne mennek.. ha vége akkor vége, lezárom és kész. Azért vannak, hogy tanuljunk belőlük, többek legyünk általuk és kész, fájni persze fáj ha valami nincs tovább amit már megszoktunk, de idővel enyhül, vagy akár el is múlik az érzelem, ha ma meglátom az első szerelmem akkor őszintén mosolygok és feljön, hogy jó volt vele:) aztán tovább megyek és eszembe jut, hogy ma is jó:) Én értékelem az életem, szerintem az a lényeg, hogy élvezzük!


Önbizalom

- Rettentően sok.. néha több is mint kellene, ezért önteltnek is vélnek sokan, de hidegen hagy, betudom annak, hogy nem ismernek.


Jaaaa :D

ÁÁ, tudtam, hogy előbb utóbb ide fogunk kilyukadni.. :) de nem a kislányos test izgat.. emberek miért van ez a sztereotip bénaság, hogy a cuki és kislányos jelzőkkel 14 évesekre gondolnak? Agyam eldobom.. szóval nem a kislányos test vagy a kifejletlen cickók izgatnak, meg a pattanásos bőrük:D ..lol!! hanem a viselkedésük, a butuska naiv hozzáállás (nem az élet dolgaihoz, ott jó ha felnőtt nővel van dolgom) hanem a szexben gondolom a kislányosságot.. ne már, hogy meg kell magyarázni milyen amikor cuki valaki? kis aranyos.. kis hebehurgya, kis naiv :D kis butuska.. picit félénk.. megremeg a közelemben.. játékos.. ártatlant játszik, ilyesmi.

2018. nov. 9. 02:55
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyébként 4es annyi, hogy már miért ne lenne reális az 5 évenkénti váltás?

Én nem vagyok monogám, most jelenleg a barátnőm miatt nem volt más kalandom, jó volt vele a szex és az élet is, gondoltam a kedvéért csomót kötök a farkamra, bepróbáltam a nyitott kapcsolatot vagy hogy vegyünk be harmadikat mondta, hogy nem szeretné, elfogadtam. De ettől nem értek egyet azzal, hogy 60 évet együtt kell élnünk egy emberrel mert ő a párunk.. és azzal sem, hogy a szexuális kizárólagosságnak van létjogosultság. Nincs.. ez egy kényszer, semmit nem bizonyít a hűség terén.. ez egy téveszme. Attól nem lesz valaki érzelmileg kevésbé lojális a partneréhez mert más nőben is megmártózik. Számomra a szexhez nem érzelmek kellenek.. hanem egy jó női test, ha fáj ha nem ez így van.

Nézd 30 körül relatív jó egzisztenciával nagyon könnyű 18-20 éves csajokat felszedni.. de konkrétan bárkit egyszerűnek érzek felszedni, sosem volt ezzel gondom, 40 éves koromra még sármosabb leszek :D szóval előttem hever a világ női populációja XD Na komolyra fordítva.. nem, nem rettegek attól, hogy valakit ne sikerülne felszednem.. szerintem pont ezért voltam mindig is sikeres a nőknél, mert látták, hogy nem görcsölök rajtuk.

2018. nov. 9. 03:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerepjáték szintjén nem izgatna a dolog? Úgy értem, hogy megbeszéled a barátnőddel, hogy neked ez a félénk, cukiskodóbb vonal jönne be tőle és eljátszhatnátok, hogy elveszed a szüzességét, vagy valami ilyesmi. De amúgy lehet jobb lenne a szakítás, ha te mindenképpen nyitott kapcsolat párti vagy, mert ebből előbb vagy utóbb úgyis gondjaitok lennének.
2018. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!