Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire lombozna le,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire lombozna le, ha valakit nagyon kívántok, eljut a dolog a vetkőzésig, és azt veszitek észre, hogy gyakorlatilag meghalt a bráner?

Figyelt kérdés

Az adott illető, aki véletlenül se én vagyok :D mondjuk ezekután elkezd esedezni, hogy egyébiránt tökre kívánja az egészet, csak valahogy a stressztől leblokkolt a rendszer, és várni kell míg újra "feláll". Elkezditek puszilgatni az egyszeműt, de az továbbra is halott marad, ekkora már elvesztitek a nemi izgalmatokat?


Igaz történetek alapján:D



2021. jún. 22. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván egy ideig menne a próbálkozás, de nem a végtelenségig.

Én megértem, hogy egyébként a stressz sok mindent okozhat (többek között lankadtságot vagy épp korai magömlést), de bármennyire próbálom megérteni a másik felet, csak-csak szöget ütne a fejembe, hogy én nem vagyok elég jó, elég szexi ahhoz, hogy felálljon.

2021. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Mondanám neki állitsa fel magának.Ha úgy sem megy,akkor elválnak útjaink.
2021. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, hogy milyen viszonyban vagyunk. Párommal természetesen sokkal türelmesebb vagyok. Alkalmi esetén valószínűleg nem lesz következő alkalom (de általában más is közrejátszik). Viszont nem alázom meg a partnert. Hozzá kell tegyem, velem eddig sajnos csak fordítva történt meg. És nőként ilyen helyzetben nem igazán számít, ha nem megy vagy nem akarod...
2021. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Csalódott lennék, párszor próbálkoznék még de ha sehogy se akar össze jönni akkor szakítanék
2021. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Többek között erre való az előjáték,egy női kéz csodákra képes. :-)Hogyan várhatnám el azt ,hogy álljon neki?,ez kb.olyan mint ha ő várná el hogy nedvesedjem előjáték nélkül.
2021. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Sose tapasztaltam még ilyet.

Biztos létezik, de még elélvezés után se volt olyan soha hogy ne tudtam volna felszopni neki...

2021. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Lenne következő alkalom, ugyanis lehet, hogy egy férfi x évente jut szexhez. Miért kéne várnia erre megint x évet? 🙂
2021. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na, meglepően normális válaszok érkeznek.

Hát az az igazság, én már félve kezdek szexkapcsolatba, mert őszintén szólva bármennyire is röhejes lehet, de férfiként is úgy érzem kell, hogy a lánnyal érzelmileg egy hullámhosszon legyünk.

Nekem sajnos általában úgy reagálja le a többség, ami persze logikus és érthető, hogy azért nem áll fel, mert nem kívánom a testét az adott lánynak, stb. Ezzel persze nem segítenek a dolgok menetén.

2021. jún. 22. 10:53
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Áhh hagynám a f@szba a pasit, én csak azt szeretem ha áll jó keményen! 😍
2021. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Hat teljesen elvenne a kedvemer, de szerencsere ilyen meg nem volt
2021. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!