Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kéretlenül felnőtt oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kéretlenül felnőtt oldalon egy ottani barátod venne neked VIP-et (2 ezer forint) akkor igyekeznél neki ezt meghálálni?

Figyelt kérdés
Több levelet írhatsz, látod kik néznek meg, chatszobát nyithatsz meg ilyen előnyei vannak az adott oldalon a VIP-ségnek.

2021. jún. 22. 22:57
 1/8 anonim válasza:
Pippantsd le és legyen s.be kuki.
2021. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nekem ezt meghálálja valaki akkor én veszek VIP-et bárkinek :)

Amúgy fordított esetben ha a nő/csaj ezzel jelezné a dolgot, akkor valószínűleg meghálálnám neki, igen.

F

2021. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez smpixie?:D

Mert nekem ott már többször adtak ilyen vip tagságot férfiak. Nyilván hogy tudjunk beszélgetni. Ezzel háláltam meg, hogy valóban normálisan válaszolgattam neki, nyitott voltam. Persze ha nem passzolunk akkor annyi, de az a minimum, hogy egy ilyen után megadom az esélyt.

Mi mással lehetne meghálálni amúgy?:D ezt eleve kb ajándékként szánják, nincs mit hálálkodni, csak megköszönni illik (nem beszélve arról, hogy a rövid ideig tartó vip hozzáférés ahogy írtad is, olcsó. Nem is nagyon szoktak több hetest vagy havit adni)

N

2021. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam én is, hogy kicsit nyitottabb lenne felém, de most is ha én ráírok akkor válaszol ha nem akkor meg még egy hellót se nyom. :D


Meg nem is azért adtam, egyszerűen csak jól esett de mondjuk fordított esetben én tuti jobban pedálóznék és próbálnék hálásabbnak tűnni.

2021. jún. 23. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: ja hogy te vagy az, aki adta:D

Figyelj, ezek szerint már beszélgettetek nem? Tehát válaszolt neked az üzeneteidre stb. Az, ha nem kezdeményez beszélgetést, valószínűleg azt jelenti, hogy nem vonzódik hozzád, nem szeretne tőled semmi többet azok alapján, amit látott/smit beszéltetek. Szerintem túlpörgöd ezt az egészet, nem tartozik senki hálálkodással, meg nem várhatod el, hogy emiatt 'pedálozzon'. Minek? Ha nem tetszel neki mit igyekezzen?:D

Feltételezem nem ő kérte, hogy adj neki vip hozzáférést, nem? Mert ha nem kérte, te magadtól adtad, akkor az egy gesztus, nem várhatsz el cserébe semmit sem. Jó hogy nem azt várod, hogy ezután a farkadra cuppanjon mert adtál neki egy 2000ft os hozzáférést amit nem is kért:D

Lépj túl ezen szerintem. Ha ennyire fáj ez az összeg, akkor ne adj másoknak, ennyit tudok mondani

2021. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra amire neki vagy nekem kellenek ott az emberek már párszor jók voltunk egymásnak. Nem is vártam hogy ettől majd valamit többre vágyon tőlem, főleg úgy hogy kb én se vágyok többre tőle de akkor is nekem fura egy kb semmit se változat egy ajándék azon hogy hogy áll hozzá a másikhoz.
2021. jún. 23. 07:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell meghálálni, hiszen ajándék volt, egy kedves gesztus csupán, de a döntés a tiéd.
2021. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nem jó ötlet, hogy így akarsz kikényszeríteni valamiféle nyitottságot, hálát a másik félből. Feltételezem, azért jutott eszedbe, mert nincs meg a szikra köztetek. Hiszen ha meglenne, akkor nem kéne ilyen (felesleges) trükkökön agyalnod.
2021. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!