Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak hogyan lehet tapintatosan a tudtára adni azt, ha nincs orgazmusom szex közben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel nem tudsz nyíltan beszélni a szexről, akkor nem vagytok egy ágyba valók...
2021. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a kioktatósakat is. :-)Nem régóta élünk szexuális életet,arra gondoltam,hogy elvehetem az önbizalmát azzal ha azt mondom neki,hogy nem tudtál kielégíteni.Amúgy időnként szoktam a kezeimmel rásegíteni,akkor van orgazmusom,de a férfiakat az nem zavarja?
2021. jún. 23. 12:39
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar, ha játszik a nő magával

ha van visszajelzés, tudom, mit és hogyan csináljak - mert ez egyénfüggő

2021. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12 nem... sőt, jellemzően izgató a látvány, ahogy játszol te is magaddal szex közben. Főleg ha a partnered eleve el se ér, vagy nem szabad a keze.


Az meg nem kioktatás, hogy szexelni tudtok, de beszélgetni róla nem és ezt szóvá teszik neked...

2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
“Figyu, dugtam a haveroddal, vele nekem is jó volt, tanulhatnál tőle” 😉
2021. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem pasival sose volt még orgazmusom :( csak maszti közben. Így mindig eljátszom és sose veszik eszre. :( élvezem a szexet de egyszerűen nem tudok elmenni
2021. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne a tudtára adni?
2021. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Azért 17 es, hogy tisztába legyen a szakításunk okával.
2021. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"szoktam a kezeimmel rásegíteni,akkor van orgazmusom,de a férfiakat az nem zavarja?"


Nincs olyan, hogy "a férfiak". Minden férfi egyedi, és más, mint a többiek.


Ebből következik, hogy van akit ez zavar, van akit nem.


Pl engem nem zavar, de exem azért nem merte eleinte magának csinálni, mert az előző pasija ordított vele, hogy hogyan merészeli, ő akkora kan, hogy nincs szüksége a csajnak ilyenre mellette.


Az, hogy a te pasid milyen, azt mi nem tudhatjuk. De ha zavarja, hog kézzel rásegítesz, akkor bátran hajítsd ki a fenébe

2021. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nincs barátnőm, de ha lenne, én biztosan megkérdezném tőle szeretkezés után, hogy érezte magát velem, így tudnék arról is, hogy el tudtam -e vinni a csúcsra.Nem tudnék úgy szeretkezni senkivel, hogy nem tudom, a partnerem élvezi az együttlétet velem vagy nem.

Szerintem "nevezd nevén a gyereket", nyugodtan mondd meg neki, hogy Te nem elégülsz ki az együttléteitek során, és ez így Neked nem jó.

2021. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!