Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyon ritka az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon ritka az olyan csaj aki szeret alázni? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy régóta vágyom fiúként alázásra, de nem olyan durvára hanem inkább finomabb, kedvesebb alázásra ami mégis éreztetné velem hogy nem vagyok elég jó neki, túl kicsi a farkam, más pasik százszor jobban ki elégítik, stb, illetve azt is szeretem ha kicsit irányít is mellé.


Szerintetek nagyon ritka az olyan lány aki hajlandó lenne ilyesmire? Nem is állandó jelleggel, mert szeretem a normál szexet is, csak mondjuk ritkán, pár havonta igényelném ezt a dolgot..


2021. jún. 24. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Részemről azért kizárt, mert a férfias, magabiztis, határozott pasik jönnek be. És tisztelem a párom, szóval kizárt, hogy így viselkedjek. Egyszerűen nem tartom normálisnak ezt.
2021. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Normális nő nem tesz ilyet.

Nornàlis pasi nem vágyik ilyenre.

2021. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

2

Igen, de szerintem normális NŐ sem vágyik ilyenre. :)

2021. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs semmi rossz. Igazából alázásnak se nevezném, sokkal inkább piszkálódás, szemtelenkedés, beszólogatás. Szoktam ilyet, a párom pedig pont attól szexi számomra, mert így is magabiztos.

Mindenki azt csinál az ágyban, amit akar (persze ugye bizonyos keretek között). Nem értem miért kell összekeverni ezt az élet más területeivel. Pl. azért, mert szeretem a fojtogatós szexet, már az is tetszene, ha valaki random meg akarna fojtani az utcán? Na ugye. :D

2021. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!