Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy mar nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mar nem szeret? 1,5 eve egyutt 21L 24F Mostanaban eleg ritkan talalkozunk

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg ritkan talalkozunk. Ha talalkozunk egyszer egy heten akkor se nagyon van mirol beszeljunk... filmezunk, sexelunk es kesz. Ha kimozdulunk akkor csak az o barataival, ha egy baratnom felhivott hogy nincs-e kedvunk veluk startbol nemet mond. Azert talalkozunk ritkan mert dolgozik es faradt.. de mikor szabin volt akkor is inkabb haverjaval volt mint velem

2014. ápr. 21. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
telefonon csak smsbe beszelunk
2014. ápr. 21. 23:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl ismerős a szituáció... Beszélnetek kéne, vagy nem tudom, lehet kezdődik ez az "elhidegülés" jelenség. Nem ismerek konkrétumokat, meg igazából picit vagyok nálad fiatalabb, de amondó vagyok, hogy beszéljetek, vagy nem is tudom. De nem jó előjel ez. Viszont lehet tévedek, szentírásnak ne vedd a válaszom.
2014. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

1,5 év alatt pont elmúlik a nagy szerelem, ilyenkor derül ki, hogy milyen alapokat sikerült letenni az energiadús időszakban. Ha csak szexuális jellegűt, akkor ne várd, hogy menni fog a beszélgetés. De erőfeszítéseket érdemes tenni, találjatok új fajta tevékenységeket, mozduljatok ki. És a kommunikációt is fel kéne éleszteni!

Ha ez nem megy hónapok után sem, akkor meg hagyjátok ezt a kapcsolat dolgot, keressetek olyan párt aki jobban inspirál.

24F

2014. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!