Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ritka az olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ritka az olyan nő aki szeret anyáskodni és gondoskodni a férfiról?

Figyelt kérdés
Mert én egy olyan nőre vágyom aki a második anyám lenne. Ez mennyire gáz? Nem azt akarom hogy kiszolgaljon vagy szolga legyen csak ilyen típus. Elég életképtelen vagyok ruhát se merek venni arra jöttem rá ilyen hölgy.kellenne nekem. Vannak sokan vagy ritka?

2020. dec. 15. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Biztos van olyan, aki nem férfire / társra vágyik, hanem egy kisgyerekre, akire minden percben figyelni kell, mert életképtelen. Előbb-utóbb te is megtalálod a társad biztosan. Sok sikert!
2020. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért ennyire életképtelenek a férfiak????
2020. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ritka, de létezik. Egy gyerekkori haverom olyan mint te, neki tipikusan második anyuka típus a barátnője és boldogok együtt már évek óta, de huszonpár évesen ismerkedtek meg és ő az első ilyen nő a srác életében.
2020. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút nem, csak ez nem lehet elvárás és ki kell érdemelni. A párom ia pofánröhögne, ha ilyen igényeket fogalmaztam volna meg, kifejezetten szánalmasnak tartja azokat a férfiakat, akik anyáskodásra szorulnak meg ilyen nebántsvirágok. Viszont rendszeresen kedveskedik és törődik velem - magától, pusztán azért, mert "én is cuki vagyok vele" és mert szeret.
2020. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Ah nem lesz jó kapcsolat,anyádat nem dugod meg.

Jó lesz addig míg gondoskodik rólad aztán te kifelé fogsz kacsintani.

2020. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem kell mindig rám figyelni tudok magamra, tudok egyedül is létezni de jó lenne egy anyaskodo barátnő. De am van ami nagyon nem erősségem pl ruha vásárlás. Szóval kicsit életképtelen vagyok de nem teljesen
2020. dec. 15. 14:50
 7/18 A kérdező kommentje:
De am nem is ez a lényeg hanem egy ilyen nő szeretete annyira jó lenne nékem
2020. dec. 15. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Gyere le jóisten!!!

😀😀😀🙀🙀🙀

2020. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyen vagyok bár azért ennyire nem viszem túlzasba hogy még a ruhát is kirakom neki, meg tud mindent önállóan is csinalni, de én egyszerűen ilyen vagyok :-D De inkább gondoskodó mint anyáskodó.
2020. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gondoskodó én is inkább arra gondoltam
2020. dec. 15. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!