Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már veletek hogy 'versenyezni' kellett egy kiválasztott pasiért, mert megtudtátok hogy más lány is akar tőle valamit?

Figyelt kérdés

Azt gondoltad nehogy már a másik csajé legyen az a pasi aki eddig rám mosolygott stb...


Ki volt a másik lány barátnőd vagy távolabbi ismerős?


Ilyenkor vannak trükkök amiket bevetettetek?


szexuálisak vagy csak ismerkedési dolgok?



2021. jún. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Átlagon felüli fiúkért és lányokért folyamatosan verseny van. Én volt hogy 13 lánnyal beszéltem egy időszakban. Abból 5t dugtam meg végül

20F

2021. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én nem futok fiú után. Lehet lepontozni, de szerintem a fiúdolga az udvarlás.
2021. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolkoznia kell, hogy engem válasszon-e, akkor nekem már nem kell, legyen a másiké.
2021. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Kihívtam egy kick-box meccsre, természetesen kiütöttem a nőt👣.
2021. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem futnék pasi után. Én csak választani szoktam azok közül, akik utánam futnak. 😀
2021. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!