Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek érezni férfi merev...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek érezni férfi merev péniszét milyen érzés?

Figyelt kérdés
Amikor randizáskor első csóknál mondjuk férfi magához húz szorosan, átölel és érzed hogy neked nyomódik ruhán keresztül a merev pénisze, az izgi érzés vagy van akiben undort kelt???

2021. jún. 26. 10:42
A kérdező szavazást indított:
el is várom hogy kemény legyen, fura lenne ha nem
hát fontos igen, jólesik ha érzem, de az érzelem is fontos
egy kicsit jó ha érzem, de nem ez a lényeg
nem különösebben fontos
nekem ez fura, hogy rögtön feláll neki első randin
tök undorító, hogy azonnal feláll rám, ki is ábrándulok
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
ha bejön a pasi és már régóta bele voltam esve a netről, akkor a tök jó. minden más esetben nem. tegyük hozzá, hogy ezt szexuálisan tapasztalt nőként mondom már, fiatalabb koromban inkább ijesztő lett volna
2021. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Ha csak szex lesz belőle akkor fontos,ha randi vagy komoly kapcsolat céljóból ,akkor ciki és nem kéne..
2021. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sosem állt fel egy öleléstől. Első randin meg gondolom nem egyből lakásra mentek hogy olyan legyen a hangulat, kivéve ha egyből szex van de akkor meg értelmét veszti a kérdés. :D
2021. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Az talán egy kicsit erős megfogalmazás, hogy elvárom tőle konkrétan, de valóban furcsa lenne eléggé, ha ebben a szituációban nem merevedne neki rögtön.
2021. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
én imádom
2021. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 4


nekem minden alkalommal ha először öleltem át így egy nőt, első csóknál, azonnal bemerevedett

2021. jún. 26. 11:20
 7/13 A kérdező kommentje:

# 2


egy egészséges férfi teste így reagál egy vonzó nőre ebben a helyzetben. Nincs olyan hogy nem kéne :D, nem lehet erőszakkal "lekonyítani" :D

2021. jún. 26. 11:23
 8/13 anonim ***** válasza:

#8

🤬🖕

2021. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Utana meg sirnak a nok hogy jaj nem kivan a parom, ilyen felfogassal pff N
2021. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9. Mivan fàj az igazság???
2021. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!