Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavarna, ha a párotok szégyellné előttetek a péniszét lankadt állapotban?

Figyelt kérdés
Nekem 12 centi lankadt állapotban,ezért sosem mutatom lankadtan.

2015. nov. 3. 09:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Engem csak annyiban zavarna, hogy a közelemben van, és mégis lankadt. :( Tennék ellene gyorsan. ;)
2015. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mereven nem kicsi,18+cm.
2015. nov. 3. 09:49
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Az én exemnek mereven volt 13-14 cm körül (nem mérte se ő, se én), és mikor összement, akkor 1-3 cm lehetett, mert vérütyije van.

Ő se mutatta meg soha, úgyhogy itt vagyok 40+ évesen, és sose láttam még lankadt fütyit!!!

Teljesen kiakaszt, azt élem meg, hogy irigyli tőlem.

Énnekem nincsen fütyim, és baromira szeretném látni....!:S

2015. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 aperitif ***** válasza:
100%
Van, akinek mereven ekkora, és az se szégyelli. Egy un. "vérpénisz" sokkal kisebb ernyedten.
2015. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy tájolva kérdező... Van, akinek lankadtan jóval kisebb, pl. az én páromnak lankadtan van vagy 5-6 centi... Mégse szégyelli... Kit érdekel mekkora lankadtan? Ha az én párom szégyellné előttem a testének bármelyik részét is, főleg ilyen hülyeség miatt, hát eléggé zavarna.
2015. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát én szégyellem.Akkor szeretem mutatni,ha nagy.
2015. nov. 3. 10:22
 7/30 aperitif ***** válasza:
84%
Akkor takargasd! Olyan vagy, mint a melltartóban szexelő lányok. Engem biztos nagyon zavarna az ilyen fokú bizalmatlanság.
2015. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mereven nem szégyellem.:)
2015. nov. 3. 10:28
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem volt még őszinte, bensőséges kapcsolatod ugye?
2015. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az még oké, hogy esetleg az elején mindkettőnknek kell egy idő a feloldódásra, de utána nem normális. Ha meg egy kapcsolatban bármelyik félnek szégyenkeznie kell bármelyik testrésze miatt, az már rég rossz.
2015. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!