Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy igazán domináns férfi egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán domináns férfi egy dominát is képes alárendelni?

Figyelt kérdés

Egy domináns nő is csak addig domináns, amíg nem találkozik egy igazán domináns férfival?

Mit gondoltok? Van ezzel kapcsolatos tapasztalatotok? Egy domináns nő el tudná ezt képzelni?



2021. jún. 26. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Domináns férfi vagyok. Szerintem simán.
2021. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szubmisszív lány vagyok,de kétlem.
2021. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Lol ez nem így működik. Miért pont a nőt? Mondhatnánk azt is, hogy egy férfi csak addig domináns, amíg nem találkozik egy domináns nővel. Na akkor most mi legyen?

Ha mindkettejük maximálisan domináns jellem, akkor ők nem fognak egymással kavarni, vagy max egy kis ideig izgalmas lehet felváltva alárendelni egy kicsit a másikat, de ez amúgy nem működőképes így

2021. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert nagyon kevés az igazán domináns nő és a nők alapvetően így vannak “programozva”, hogy ők az alárendeltek.

Sajnos ez az igazság. Lehet egy nő domináns, szadizhatja a pasikat, de az arra alkalmas férfi bizony felébresztené benne is a szubot.

Max lehet megbánná utána, de kipróbálná

2021. jún. 26. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva szerintem :)
2021. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: látom te sem vagy képben bdsm témában. Nem tudom honnan szeded ezeket a hülyeségeket. Mindenki olyannak van programozva, amilyen. Vannak bőven sub férfiak is bármennyire is meglep és ők nem fognak ledominálni senkit.

Arra is van egy kifejezés, aki mindkét oldalt szereti, ez pedig a switch..

#3

Sub N

2021. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

most így belegondolva az élményeimbe sokszor voltam olyan csajokkal, akik dominánsnak érezték magukat.

én meg nem feltétlen vagyok irányításmániás, így hagyom érvényesülni, élvezem az előadást, de dugás közben mindig van 1 ilyen igazság pillanata rész:)

amikor lehull a maszk, véget ér az előadás és ott az igazság.

nah én ilyenkor szoktam megfogni, leszorítom a kezét, beleharapok a nyakába és agyonkefélem.

és a nagy alfa csajok is szépen megadják magukat.

pedig én nem dominálni akarom, csak élvezkedni vele;)

2021. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
El sem jutnak az ágyig.
2021. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Az első vagyok. A hetes is ugyanazt írta amit én, simán lehet ilyen. Vagy nehéz elviselni, hogy magabiztos férfiként kijelentem, hogy simán dominálnék egy domináns nőt? Mert bizony menne. :)
2021. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szkanderral eldöntik, hogy ki a dominánsabb.
2021. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!