Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak melyik a legjobb szexpóz szüzesség elvesztésre 1 prostival?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kutyapóz. Vagy a lovagló.
2021. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Mivel először fogod megtapasztalni a p**ci szorítását ígyis-úgyis el fogsz durranni fél perc alatt...

Olyan prostit keress aki lakáson dolgozik, sok a pozitív értékelése (szerintem tudod melyik oldalról van szó) és nem kisebbségi.

Sőt, lehet jobban jársz ha egy 35-40 körüli nőt keresel, ők sokkal értelmesebben állnak a szűz srácokhoz (vannak még egész jók, majd megtalálod őket is).

2021. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Már ha egyáltalán lefekszik veled és nem csak a pénzed kéri el. AZ én szüzesség elvevő prostim véletlenül épp elhagyta a gumit, lemenni venni meg nem akart "majd megoldjuk máshogy". A máshogy annyit takart, hogy 1 óra helyett 30-40 percig csinált valami szopás szerűt aztán elkérte a pénzt...


Nem ajánlom a prostizást, a legrosszabb ötletem volt így elveszteni...

2021. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Azért írtam h olvassa végig az értékeléseket, beszámolókat...

Rengeteg az átb***s, nekem szerencsém volt, annak ellenére hogy egy tök más csaj nyitott ajtót végülis megkaptam amiért mentem, meg egész vállalható volt de rohadtul nem volt az esetem.


Böngészd át a hirdetéseket, ahol nincs legalább 15-20 pozitív értékelés a közelmúltból oda eszedbe ne jusson menni mert lehet a szüzességeden kívűl mindent ott fogsz hagyni (pénztárca, telefon, óra, ékszer <--- haverom járt így, true story).

Sőt, újabban már 1-1 vendégcsalogató beszámolóért "kedvezményt" is adnak a lányok, szóval nagyon kell vigyázni. Ahol le van tiltva az mindig okkal van, oda nem szabad menni. Akkor se ha 10/10 az csaj. Szex nem lesz az az egy biztos.

Ma nem tudtam elmenni senkihez, mert csak a maszatoló művésznők dolgoznak, aki pedig korrektnek tűnt az olyan unott hangon tájékoztatott a telefonban hogy inkább elment a kedvem tőle...

2021. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tök mindegy a poz. Érjen be a fütykös a punciba.
2021. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor a szempontokat amiket írtatatok mindenképpen figyelmbe vesszem a partnerem keresésénél és lovagló pózt is kipróbálom vele a misszionárius mellett.
2021. jún. 28. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Tud valaki ajánlani egy prostit, akinél volt és teljesen elégedett volt vele?
2021. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!