Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha prostihoz megyek esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostihoz megyek esetleg szüzesség elvesztésre, akkor memnyi a beszélgetős rész?

Figyelt kérdés

Nagyon súlyos szociális fóbiám van, neurotikus vagyok és talán depressziós is. Már sokszor próbáltam ismerkedni, sőt gimi alatt 3 lány is "versengett" értem, de sosem bírtam rávenni magam, hogy 5 percnél tovább beszéljek velük, mert nagyon lassan telik olyankor az idő és szenvedek tőle. Barátaim sincsenek már, mert az óvodai "legjobb" két barátomtól is teljesen eltávolodtam az elmúlt 1-2 évben apránként.

Az egyedüli "barátom" az unokatesóm, de már vele is kb. 1-2 havonta találkozom és különben csak neten beszélünk pár percet naponta, de már arra sincs nagyon erőm.

Anyámtól is elköltöztem inkább egy kis 40 négyzetméteres lakásba és az egyetememen is passzív leszek az első félévben. Egy raktárban dolgozom, de egy munkatársammal sem szoktam beszélgetni, ha a tekintetünk találkozik már attól valahogy rosszul érzem magam, pedig amúgy nincs bajom az emberekkel csak valahogy nincs erőm ismerkedni. És a rosszul létem ilyen helyzetekben valahogy inkább az önbizalom hiányomból fakad, -ami meg a gyerekkoromból- mintsem az ember gyülöletemből.


Lényeg a lényeg, így 20 évesen gondoltam lehet elkéne mennem prostihoz, amúgyis úgy érzem hogy kell a gyógyszerem mellé (legálisan szedem) valami "káros" szenvedéj... És jobb mint az alkohol, ami felé amúgy sajnos elég erősen hajlok.

No, de hogy visszatérjünk a kérdés lényegéhez: Hogy működik ez a dolog?

Gondolom megyek, fizetek, zuhanyzok, aztán action és távozok.

De érkezésem után és két menet között gondolom vannak pihik és vagy beszélgetni kéne... Vagy nem tudom. A kínos csend sem tartozik a kedvenceim közé.


Bárki írhat, de esetleg hasonló jellegű emberek tapasztalataira lennék kiváncsi a leginkább.


Előre is köszi!



2017. aug. 21. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Én még sosem voltam és nem is tervezem, de egyúttal elképzelni sem tudom hogy egy prosti dumálni akarjon, ha akar akkor csak válaszolgatsz neki és kész. Megmondod neki hogy kutyapóz, ne dumálj azt kész :)
2017. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
In medias res
2017. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell sokat beszélni de ne add fel az ismerkedést keress olyat akivel teljesen nyugodtan tudsz beszélgetni.
2017. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem sokat:D

Múltkor volt egy kérdés,amiben a prosti ezt mondta

"Na édesem 30 perce vagy itt":D

2017. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ ha meg írod neki előre hogy mit akarsz akkor kevés ha meg nem irod meg akkor is kevés.
2017. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a gyógyszer a szociális fóbiára és a depresszióra semmit sem ér (Gondolom SSRI-t szedsz). Mindenképp kéne, hogy pszichoterápiára járj, helyzetgyakorlatokkal és beszélgetéssel kiegészülve.


Elhiheted nekem, neurobiológus vagyok és a legújabb elméleteket és gyógymódokat vizsgáljuk.Egyik munkacsoport pont ezzel a szerrel foglalkozik az intézetünkben. A lényeg, hogy a gyógyszer úgy hat hogy fellazítja a "rossz" idegi összeköttetéseket, segít újrahuzalozni az agyat. . Ha viszont nem társul hozzá pszichoterápia, vagy te meg végképp nem rögzítesz új egészséges viselkedésformákat, akkor ugyan úgy a régi rossz beidegződést fogod beégetni. Tudom, mert én is szedtem annak idején SSRI-t és Xanaxot szorongásra. Szerencsére én sok beszélgetés és pozitív visszajelzés alapján magamtól elértem arra a szintre, hogy már több éve nem kell semmilyen cucc, max néha egy Xanax-sör, másnaposságra, vagy ha ordibálnak a cigók a szomszédban :D


Amúgy egereknél ki-be lehet kapcsolni egy implantátummal a félelmet, szorongást, agressziót... úgyhogy talán éveken belül kifejleszthetünk egy stimulátort, ami az ilyen eseteket gyógyítaná, véglegesen.


Addig is egyetlen esélyed a pszichoterápia + gyógyszer kombinációja. Egymagában teljesen hatástalan mindkét kezelés!

2017. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ilyen erős fóbiával én nem javaslom a prostit, bár nem vagyok egyáltalán ellene. Poénból én is elmennék egyszer... de a lényeg, hogy ha a munkatársaiddal sem mersz beszélni, sőt az egyetemet is passzíváltattad, ami szerintem a legnagyobb hiba... akkor szerinted hogy fogsz reagálni?


Becsengetsz vastagkeretes SZTK szemüvegedben, élére vasalt nagypapa szagú frakknadrágban, szandálzokniban és egy kornyadozó virággal...Ajtót nyit egy fullerén 10/10-es nukleáris taktikai bombázó csaj, mértani gömb mellekkel, Da Vinci által faragott Kobe marha márványseggel, majd mialatt lepattintja a melltartót belebúg a füledbe "Helló Édes... Bújj be, zuhanyozz le, aztán várlak a franciaágyon..."


Neked meg elkezd szakadni az orrodból a vér, behomályosodik a szemüveged, és összecsuklasz mint egy törött lábú gólya. Talán be is szarsz.

...de nem gond, Emily Ratajkowskiból előjön az anyai ösztön, meglátva ezt a reszkető kisfiút, úgyhogy ölbe bevisz a baszobába, ahogy régen anyád a Lada hátsó üléséről, amikor elszenderedtél. Persze nem is aludtál, csak tettetted, hogy anyukád lefektessen és betakargasson...


Na szóval el tudod képzelni, hogy ezek után ott állsz előtte, letoltad a kínai akciós öblös fecske boxert, ... Ott fekszik előtted A Nő széttárt gazellalábakkal... neked pedig be kéne dugni a farkadat abba a forró kéjes, satuszűk punciba...(miután 20 percig Nietzsche filozófiájáról beszélgettek majd kivesézitek a kedvenc gyerekkönyved hatását a felnőtt lelkivilágod búskomor bugyraira... )


Vállalod?

2017. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó :""D te állat
2017. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem félbehagyását én sem tartom jó ötletnek.

Magasabb szintű tudással magasabb havi jövedelemre vagy esélyes.

Hidd el, az önbizalomhiány ellen a legjobb orvosság az anyagi biztonság.

2017. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, ez mekkora volt :D
2017. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!