Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek azokban a 30-50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azokban a 30-50 közötti nőkben, akik 16-18 éves fiúval létesítenek szexuális kapcsolatot, mi játszódik le?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, hogy nem az ítélkezés a célja a kérdésemnek, és azt is tudom, hogy jogilag sincs akadálya!

Csak én 33 éves férfi létemre nem tudom magam elképzelni egy 16 éves lánnyal az ágyban, és azt is nehezen képzelem el, hogy egy normális 16 lány el tudná magát velem.


Viszont 2-3 napja megint belefutottam az egyik kérdés alatt egy válaszba, ahol egy 30-nő írta, hogy 16 éves fiúval volt együtt.

És régebben is egy csomó ilyen válasz volt még 40-es nőktől is.



2021. jún. 27. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanaz, mint egy 30-50 közötti férfiban, aki 16-18 éves lánnyal létesít szexuális kapcsolatot 🤷‍♂️ friss, ropogós, kívánatos.
2021. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénisz az pénisz, legyen szó 16 évesröl vagy 30 éveseől.. N
2021. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ego és önbizalom növelő, hogy bejön még a fiataloknak. Ettől még nem fog minden középkorú nő a tinifiúkra bukni, sőt nagyon kevés van belőlük. Aki meg kimondottan "szűzvadász" az minden ujjára tucatnyi jelöltből válogathat.
2021. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves fiúként imádnám :D
2021. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 22 éves vagyok, de már most elképzelhetetlennek tartom, hogy egy 16-18 éveshez vonzódjak. Fogalmam sincs, mi játszódhat le egy 30-50 közötti felnőtt nőben, aki egy tinédzserrel akar szexuális kapcsolatot létesíteni, de visszataszítónak és elítélendőnek tartom. Ez egyébként nem azt jelenti, hogy a nagyobb korkülönbséggel bajom lenne. Ha mindkét fél megfelelő korban van, akkor nem jelent már problémát a korkülönbség. De egy 16 éves középiskolás sokkal könnyebben manipulálható, mint egy felnőtt ember, így morálisan elfogadhatatlan számomra az, ha egy 30-50 éves nő egy tindédzserrel akar együtt lenni vagy lefeküdni...
2021. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az játszódik le, ami a 40-50-60- as faszikban, akik tizenéves csajokra gerjednek.

A nőknek nem jár friss husi?

2021. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Dehogynem jár! Direkt hangsúlyoztam, hogy nekem ezzel nincs bajom!

Csak nekem más az igényem. Ahogy írtam is én nem tudom elképzelni egy tizenévessel, ránézek egy 16 éves lányra, és egyszerűen nem a nőt látom benne.


Nekem furcsa például a 2-es válaszoló mentalitása.


"a pénisz, az pénisz"


Ez így igaz, de ezzel gyakorlatilag azt mondta, hogy ő bárkivel összefekszik, csak pénisze legyen.


Szerintem nem mindegy mi van a pénisz meg a punci körül.

2021. júl. 11. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A korukbeli férfiak már nem elég kanosak, a farkuk is puhul már, a testük többi része meg már el is puhult. Ezek a fiatal srácok meg dugnának állandóan, jó testük van, jó rájuk nézni. Ők még lelkesednek a szexért. Mellettük a nők újra nőnek érezhetik magukat,érzik hogy kívánatosak, érzik hogy hatással vannak a férfira. Jó érzés hogy újra különlegesnek érezhetik magukat nem csak egy megunt fa$ztarisznyának. Egy fiatal kan mellett a nő visszakapja a fiatalság illúzióját, újra húszévesnek érezheti magát.
2021. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

38 vagyok, el sem tudom képzelni.

Szerintem ehhez már betegnek kell lenni.

Mondjuk engem régen sem a kisfiúk vonzottak, tényleg nem értem.

2021. júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonymousreview60 ***** válasza:

#3:+1

Más: Bár minél több 16-18 éves fiúnak jutna 30-as nő. 1. Nem pedofília az. 2. Legalább - khömmm - "képzett", ráadásul saját magát ismerő, nem lobbanékony nőtől (hovatovább "asszonytól") tanulná meg az alapokat.

2021. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!