Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimnazista/egyetemista csajok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista/egyetemista csajok! Korotokbelivel, vagy idősebb, 30-as,40-es pasival lenne jobb a szex?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem mindenképpen 30-40 közötti pasival. Tapasztaltabbak, és sokkal férfiasabbsk az én szememben.
2021. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen egyetértek az 1-essel, már sosem kezdenék korombeliekkel.
2021. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már "gimnazista", ez most azt jelenti, hogy egy tanárotokkal szivesebben összejönnétek, mint egy osztálytársatokkal?
2021. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
3 pontosan :)
2021. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan ezek a nők 30-40 évesen majd a tinikre vadásznak hogy újra fiatalnak érezzék magukat.. :D
2021. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vadásznék olyanra aki szexuálisan nem tud felizgatni.
2021. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Örülök az első 2 válaszolónak, mert akkor vannak még ilyen lányok. Negyvenes ként nekem semmi bajom a korosztályommal de tisztelet a kivételnek olyan teljesíthetetlenelvárásaik vannak hogy csak na. Honnan mondjam meg mi lesz pár év múlva? Ráadásul a tetejébe rugalmatlanok és mivel nincs önbizalmuk állandóan féltékenykednek, vagy belém akarják beszélni hogy biztos nem is tetszenek nekem mert túlkövér/sovány... Sajnos csak pár hónapig volt kapcsolatom egy egyetemista lánnyal de nem az tetszett benne hogy fiatal a teste, hanem hogy rugalmas volt ha hirtelen kitaláltam hogy menjünk le a Balatonhoz akkor nem "akadékoskodott" hanem jött. A megismerkedést sem én kezdtem hanem egy előadásom után ő jött oda egy konferencián és én olyan szinten nem vadászok kimondottan a fiatalság miatt az egyetemista lányokra hogy mikor az elérhetőségemhez akart volna hozzájutni mert még valami érdekelte én akkor hülye választ adtam hogy az amit keres nyilvánosan is elérhető. Viszont mint rendesen ott volt az asztalomon a névjegykártyám és ő azért elvett egyet.
2021. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha majd egyszer férjhez megyek tuti hogy csak jóval idősebb pasihoz
2021. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Rövidebb távon mindegy, hosszabb távon max 10 évvel idősebbel jönnék össze. De majd meglátjuk hogy s mint lesz úgyis :D
2021. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!