Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy azok az egyetemista lányok akik kicsit is jobban néznek ki biztosan prostik?

Figyelt kérdés
Annyira megalázó, és sértő.
2021. máj. 7. 02:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert sok a frusztrált hülye, aki ha meglát egy csinos nőt akkor egyből elkezdi lek.rvázni, nem kell ehhez egyetemistának sem lenni. Ettől még vannak egyetemre járó sugarbabyk IS, de az egyetemista lányok 99,9%-a NEM az.
2021. máj. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem gondolja mindenki ezt. Sőt, elég sok a pénzes egyetemista csaj, aki jó családból jött és róluk sem gondolja senki ezt.

Ettől függetlenül, a szegényebb rétegből jövő, jól kinéző csajok között elég sok a prosti. Jártam egyetemre, beszéltem 1-2 ilyen lánnyal.

2021. máj. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezt azok gondolják, akikkel nem állnak szóba a lányok.
2021. máj. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért volt rá példa a történelem folyamán, főleg most a tiktok meg webcamozás korában.
2021. máj. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

4-es

A titoknak nincs ehhez semmi köze.

Amikor én voltam egyetemista is voltak ilyenek. (jó, mondjuk 4 éve volt)

Vannak pasik, akiket vissza akarsz utasítani, és azt mondod, hogy van valakid.

Nyilván, ha lát rendszeresen, látja, hogy nem. Úgyhogy azt gondolja biztos kva vagy. Pedig csak könnyű lepattintós szöveget kerestél.

Az ilyennel nem kell foglalkozni.

2021. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert akad szép számmal prosti közöttük, no meg olyan, aki sugarbaby-nek hívja magát, mert hogy nem prosti... :D
2021. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!