Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemista lànyok, anyagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lànyok, anyagi tàmogatàst milyen értékben szabnànak meg egy érettségen és bizalmon alapuló szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha:

- Heti egy alkalmat veszünk alapul.


- Heti két alkalmat veszünk alapul.


2021. máj. 17. 11:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos egyetemen amikor kikerültem az állami tánogatottról és fizetni kellett a tansíjat volt, hogy szexeltem pénzért pár alkalommal. De előtte és utána sem fordult elő csak abban az időszakban.
2021. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
91%
menyit kértél?
2021. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
29%

Mivel ha nem államilag támogatott a művészi tagozat, akkor 800k fél évre... Ami havonta majdnem 132k. Egy alkalom így 22-23 ezer, mert mensi idején kimarad egy hét a hónapból. Heti két alkalom, ennek duplája nyilván.


Ezt egy pasi sem akarja megadni, mindegy hogy heti egy vagy kettő alkalom.

2021. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
32%

Sóher banda :D

Nem arról szól a dolog amit a 3-as levezetett!

Gyakorlatilag megkapok lakást/albérletet amit Ő fizet, ételt, költőpénzt.

Ha összeszámolom havi 500-800e amit rámkölt!

Nem útszéli vagy órás vagyok.

2021. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
33%

4-es és ez miért nem ugyanaz amit én írtam? ...

Pontosan arról szól, amit levezettem. 800k csak a suli... És nyilván még erre tevődne a lakás, kaja, pia, költőpénz... 1 misi összecsepereg. Ezt a csórók sajnos hiába álmodoznak, de nem tudják fizetni. Akkor inkább keressenek barátnőt vagy k*rvát, az olcsóbb. (Bár előbbi relatív).

2021. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Vagy a csajnak kell több pasit tartania, mindegyik fizet 320-at és így 3 pasival le lehet tudni. De az már extra sok fizető pasi... Lehetetlen összehozni.
2021. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

3 egy alkalomért 22-23 nem rossz teljesen rális a gond a folyamatossággal lenne az az hogy egy hónapban többszöri alkalom.

havi 500-800 jól el vagy szállva jó mondjuk ez az én csóró néző szempontom aki jól keres mondjuk mit tudom én politikus mérnök annak lehet nem gond.


3-mast becsülöm mert nincs elszállva neki szívesen fizetnék 50-60 ezret is 1 alkalomra több nem jönne ki sehogy ez is inkább egyszeri lenne

2021. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
94%
Ferrari p..ának kell lennie annak, akire kifizetnek havi 800k-t..
2021. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
7-es igen, ezért írtam, hogy ez nem fér bele senkinek, mert vagy csak az elején tudnák fizetni vagy csak egyszeri alkalommal. Így mindegy hogy heti 1 vagy 2, mert az az 1 misi összejön fél év alatt, ami a legtöbb pasinak nem ér ennyit.
2021. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

9 -úgy látszik van az a pasi akinek megéri.

remélem össze jön nem akarok én rosszat senkinek.

rosszlányokon van azért extra jó csaj és meglehetne fizetni is elvileg

2021. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!