Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mitől tudnak felizgulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mitől tudnak felizgulni?

Figyelt kérdés

Milyen fiúktól izgulnak fel?

Érintés nélkül is lehetséges?


Ha egy lány nyakát akivel szeretjük egymást elkezdtem puszilgatni attól be tud már nedvesedni a puncija?


2021. jún. 29. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől, ami a párommal kapcsolatos. Ha hozzám ér, simogat, csókolgat. Vagy ha róla fantáziálok.
2021. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A csókolózástól, nyakpusziktól már simán be tudnak nedvesedni. Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2021. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Simogatas ,csókok és sok-sok pénz!!
2021. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Igazából én attól is benedvesedek ha a párom a közelemben van vagy ha a kezébe vesz egy gitárt

A nyak csókolgatással nem lőhetsz mellé

2021. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én barmitől beindulok. Elég lemennem a boltba pl. a banán, répa, uborka, padlizsán, vagy a bagettek, a rudszalami, kolbászok látványa.. mire visszatérek a bevásárlásból mehetek egyenesen masztizni vagy szex. De ugyanúgy ha megfogom a dezodort vagy a fésű nyelét, már az is beindít. Evés főképpen, főleg az öntetes tészta hangja keverve, meg most itt a fagyiszezon, a pálcikás jégkrémet kész kihívás megennem, mert a felénél szünetet kell tartanom masztizni. De a mostani pasi akivel randizok, na neki elég rám egy pillantása, vagy szimplán a tudat, hogy találkozni fogunk, na attól már kész óceán leszek (na most is pl., pedig csak írok róla 😅). A hangjától pedig instant orgazmusom lesz.
2021. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
pl csokolózástól
2021. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mástól,nem vagyunk ugyanolyanok.Engem a nyakszoritas,ha megfogja a combom belsejet,rácsap a fenekemre de van amikor egy szimpla nezestol vagy mondattol beindulok.A kedvencem mikor hatulrol megolel megfogja a derekam es az ujjaival benyul a nadragom ala vagy a polom alatt fogja meg a derekam🤭
2021. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!