Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól, fiúktól: ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól, fiúktól: ha csak szexet akartok valakitől (egyszeri alkalommal vagy tartósabb kapcsolatot, de érzelmek nélkül), máshogy csináljátok, mint szerelemben?

Figyelt kérdés
Magyarul: kielégítitek a lányt vagy nem foglalkoztok ezzel?

2021. jún. 30. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy kielégíteném, ha csak laza lenne is.
2021. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy kielégíteném. Szerintem ez a természetes.
2021. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen kielégíteném,ugyanúgy fontos és megjár az ő kielégülése is mint a sajátom.A kölcsönös örömszerzés a fő szempont!
2021. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet taplóság amit írok, de nem biztos hogy a legjobbamat nyújtanám egy egyéjszakás kalandban. Akinek volt már ilyenje, azt tudja hogy hajlamos az ember felületes és önző lenni. Főleg egy random csajnál, aki nem biztos hogy azokra a dolgokra amiket jól csinálok, úgy reagál mint a csajom.
2021. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: és nem egyéjszakásban is hajlamos egy férfi (vagy biztos egy nő is), felületes és önző lenni. A viszonzás, kölcsönösség alap egy kapcsolatban?
2021. jún. 30. 20:51
 6/17 Hellmano ***** válasza:
86%
Őszintén? Nekem volt rengeteg egyéjszakás kalandom, amit még többfelé bontanék. A bulis egyéjszakás csajok és az olyan csajok, akiket ismertem, de szexeltünk. A buliban elkapott egyéjszakásnál őszintén nem érdekelt a dolog általában durvább is voltam csak megbsztam magyarul őket (persze ez sok csajnak baromira bejött, ha állatiasan meg lettek tolva és voltak is nagy élvezések, de nem volt bennem, hogy na kielégítsem őket). Viszont, ha megbeszélt egyéjszakás, ismerős csaj ott már másképp áltam a dolgokhoz ott már azt is néztem, hogy élvezze , azért a csaj is ne csak én.
2021. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

#4-es vagyok: A kapcsolatban természetes a kölcsönösség, de itt sem mindig 100%-ig jön össze. Van hogy mindent megteszel, de a közelében sem jársz a legjobb formádnak. Vagy mert máson jár az eszed a meló miatt, vagy mert fáradt vagy, vagy mert annyira kívánod hogy gyorsabban elsülsz, vagy csak egyszerűen valami közbejön.

Ekkor jó, ha egy olyan nő van az oldaladon, aki tudja hogy ez nem rajtad múlik, és hogy máskor a csillagokat is lerúgjátok együtt.

2021. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na jó, de most akkor...nem tettél semmit, hogy kielégítsd őket, igaz? Megbasztad őket. És ők így is kielégültek (nagy élvezések, írod). Jól értem? Hát akkor ha a megbaszástól kielégültek, minek is tettél volna mást? Szerencsés lányok ezek, hogy a megbaszástól orgazmusuk van, nem mindenkinél működik (nő vagyok). Köszi a választ.
2021. jún. 30. 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

A szex normál esetben két ember kölcsönös kielégítésén alapszik. Nemcsak arról van szó hogy "dugunk azt jóvan". Hanem arról hogy emberként bánunk egymással. Hogy kimutatjuk a másik felé a tiszteletünket, a szeretetünket, még ha csak alkalmik is. Mert az embert, a nőt a férfit kell a másikban látni. Hogy melyik fél milyen mértékben tud kielégülélni az ennél bonyolultabb dolog. Mindenki mást szeret, mindenki mástól élvez el. Fontos hogy megtanuljunk igazodni a másikhoz amihez türelem kell és figyelem. Ami nem minden emberben egyformán fellelhető tulajdonság. Amivel ha megvan a kölcsönös empátia nincs is baj. De a szándéknak ott kell lennie mindig. Van olyan is aki alkalmikor nem az orgazmust hajszolja hanem hogy nem egyedül tölti az estét magányban. És valaKIT keres.

Én törekszem arra hogy a partnerem kitűnően érezze magát velem. Hogy ha más nem is d eegy emlék maradjak neki. És ha jól sikerül... akár tovább is lehet szőni a sztorit. :)

2021. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hetes válaszra: szerintem nem "legjobb forma" (fickósság? pózok? mire gondolsz legjobb forma alatt?) kell ahhoz, hogy kielégüljön a partnered. Hanem odafigyelés meg szeretet. Van, hogy mindent megteszel. Szerintem a mindent megtevés az pont az, hogy kérdezel, figyeled, és megteszed, ahogy neki jó. Nem tudom. Köszi, hogy elgondolkodtattál.
2021. jún. 30. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!