Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt az, hogy 16 - 17 e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt az, hogy 16 - 17 e évesen alig találtam magamnak normális kapcsolatot, de rengetegen akartak velem szexelni? Férfiak miért csináljátok? 20/L

Figyelt kérdés

Nos, régen nagyon szerettem volna párkapcsolatot, de senki se akart komolyabbra felvállalni. Pedig mindig én voltam a "népszerű". Facebookon, tinderen is egyfolytában írtak rám de mindenki csak szexre akart. Persze volt pár srác aki komolyabban gondolta velem, de nekem meg ők nem kellkettek. Egyébként mindig 5-8 évvel idősebbeknek jöttem be. Lehet hogy a korom miatt nem akart senki se felvállalni? Barátnőim se értették soha, hogy miért nincs komoly párom, hisz annyi férfi vett körül. Így most eszembe jutott ez, hogy anno, hogy ki voltam bukva ez miatt, és én arra gondolok, hogy a korom volt a probléma.

Más lánnyal is volt/ van ilyen?

Mi az oka férfiak? Gondoltam arra , hogy nem vagyok elég szép, de viszont mindenki kb. megakart dugn!, tehát annyira ronda csak nem lehettem. Inkább talán komolytalan voltam, de nem tudom.


2020. szept. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Persze volt pár srác aki komolyabban gondolta velem, de nekem meg ők nem kellkettek."


Megválaszoltad a saját kérdésed. Akkor, miről beszélünk?

Amúgy egyszerű a képlet: Azok a pasik kellettek volna, akik a legjobbak. Nekik, meg te nem voltál elég jó. Ez ilyen.

2020. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A szép fiatal lányok mindenkinek tetszenek. A szépség előny lehet, de nem mindig a megfelelő emberek társaságát vonzza. Főleg, ha valaki érzi a másikon, hogy kihasználható. Egy szép tinilány persze, hogy vonzó a huszonéves fiatal férfiaknak, de sajnos ők sokszor inkább visszaélnének a tapasztalatukkal és kihasználnák inkább ezeket a lányokat. A tizenévesek meg a saját korosztályukban egyre inkább nem akarnak kapcsolatot, vagy nem komolyat. Szerintem ami 15-20 éves korig történik egy ember életében, az nem is nevezhető párkapcsolati tapasztalatnak, szóval semmivel nem vagy elkésve. Innentől kezdve figyelj arra, hogy rendes férfiakkal ismerkedj, válogasd meg jól a társaságod, ha komoly kapcsolatot akarsz. A társkeresés minden korosztályban nehéz.
2020. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Okok, amiért én mindig is vártam, hogy idősebb legyek és elérjem a 30-at.:) Még a húszas éveim közepén is ez ment, de nagyjából 26 éves korom körül kezdtek el ezek az emberek ritkulni és leragadni a fiatalabbaknál. Akkor éreztem először, hogy minőségi emberek keresnek és "rajonganak értem" és az volt csak az igazán imponáló, nem azok az ócska nyálverők, akik 20 éves korom körül körülvettek.


Ezen az oldalon többször láttam, hogy mindenféle ábrákkal magyarázzák a nők értékét, aminek 23 évesem van a csúcsa, onnantól pedig folyamatosan csökken. Kezdem érteni, miért lehet igaz ez az ábra. Mintha pont csak ez a fajta hulladék maradna el mellőlem. Sokkal több normális ember környékez meg és ismer el, mint korábban. Jó érzés lassan 30-nak lenni, többen vennének el és kevesebben használnának.

2020. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen... erősen szűrni kell. De ott lesz az igazi is 😉
2020. szept. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ez így,amikor páran komolyan gondolják,páran meg nem.


Mi a kérdés?


Az,hogy akik komolyan gondolják,neked nem kellenek,akik meg nem,azoksem?

Hm..,én nem tudom,talán te .Esetleg kérdezd meg önmagad!

2020. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!