Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el azt egy fiúnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt egy fiúnál , hogy meg “bolonduljon “ értem szex közben ? Hogy legyek igazán vad ? Név nélküli negatív gengszter gyerekek menjenek csak tovább

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

ez egyénenként eltérő, hogy kiből tudod ezt kihozni


azt tudom nálam mivel lehet azt kihozni, hogy NAGYON vágyjak az adott partnerre, de ez nem ilyen univerzális recept


plusz az, hogy vad szeretnél lenni az sem biztos, hogy jó ötlet, mert van aki a lágyabb szexet preferálja! jó ha ilyen téren passzoltok a partnerrel!

2021. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
tudd meg mit szeret igazán a szexben,azt vidd profi szintre,akkor biztos meg fog vadulni érted,ha már alapbol nincs 😉
2021. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő a vadat szereti ..:)

És nálad mivel lehet ki hozni ? :)

2021. júl. 3. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

#1 vagyok:

odaadó engedelmes sub partner tud nagyon beindítani aki átadja magát és érzem, hogy az enyém

bár amilyen nyálasan hangzik, gyakorlatban a szex nem az a lágy simogatós fajta :)

2021. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a partnereim közül azzal tudtam élvezni igazán a szexet,aki nem prűd viselkedést tanúsított,el tudta engedni magát,és kimutatta közben is az érzéseit,ami benne volt.Szenvedélyes volt,átadta magát teljesen az érzésnek,és ezáltal kicsit átszellemült és teljesen belefeledkezett a történésekbe.Rám ez nagyon jó hatással volt.

36 F

2021. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
lovagolj legendásan
2021. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!