Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak férfiak,akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak férfiak,akik napközben látják a jó csajokat lengén öltözve,aztán este munka után hazamennek az üres lakásba és kielégítik magukat?

Figyelt kérdés
Engem is felizgat a sok jó nő látványa,de mivel se pénzem,se jó külsőm,se jó szövegem nincs,ezért esténként magamat elégítem ki.Magad uram,ha szolgád nincs.

2021. júl. 5. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
A férfinem szégyenei....
2021. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Istenem de gyerekek vagytok..
2021. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
nem szégyen ez kel a jo pina szeretjük a szép nőket nézegetni bár sose kaphatjuk meg őket az élet igazságtalan áldozatok vagyunk rajtunk senki sem segít de erősek vagyunk kitartunk sok sikert fiuk lányok ti meg nőjetek fel
2021. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
C'est La Vie!
2022. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem. A férfiak hazamennek és az üres lakásban téblábolnak, főzőcskéznek, dokumentumfilmeket néznek a tévében, aztán álomba sírják magukat.


Ezt a választ vártad?


Komolyan mondom, a férfiak szellemi színvonalán ilyenkor elgondolkozom. Téged az izgat, hogy más férfiak mit csinálnak vagy mit nem csinálnak? Mi jelentősége van ennek? Gondolod, hogy én ma, amikor cirka 1 órát beszélgettem a barátnőmmel, akkor megkérdeztem, hogy sejti-e, hogy ha letettük a telefont, akkor maszturbálni fogok?


N

2022. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell hazaérni!
2022. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!