Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A psikat mennyire zavarja ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A psikat mennyire zavarja ha egy lány "fadarab" az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem szeretek irányítani és mozogni. Általában átadom az irányítás szerepét a pasinak. Így rossz velem a szex?
2021. júl. 6. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire fadarab.

Én is sokkal jobban szeretem az irányítást és a misszionárius a kedvencem. De a párom szerint nem kiábrándító ahogy csinálom (ellentétben az exével), mert nyilván élvezem, nyögök, ölelem, csókolom.

Ha viszont tényleg csak széttett lábakkal fekszel, szerintem azt sugalja, hogy nem élvezed.

2021. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
100%
Volt pár ilyen fadarab csajhoz "szerencsém". Itt tényleg semmi motiváció az emberben és csak annyi, hogy beleürítsen csúnyán írva. Semmi reakció, semmi visszajelzés...amúgy nem nagyon jellemző az ilyen, de akad.
2021. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Ha nincs szemmel látható pozitív visszacsatolás, akkor az a másik fél teljesítményére is kihat.

2021. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Eléggé zavar szerintem szakítanék ha ilyen csajom lenne
2021. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Lazy Lover:

Neked épp nem egy se veled, se nélküled kapcsolatod van?

2021. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy átengeded az irányítást, meg az, hogy passzív vagy (fadarab) két külön dolog is lehet.

Ha te élvezed egyébként azt, hogy ő irányít, ha el tudsz jutni az orgazmusig, akkor nincs ezzel baj, lehet hogy csak szubmisszív alkat vagy és egy domináns pasi mellett mindketten élvezhetitek.

Ha viszont téged nem is igazán érdekel, csak hagyod hogy ő élvezkedjen, te meg csak fekszel, az nyilván egy idő után nem jó a pasinak sem.

2021. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem bejön, ha irányíthatom

de tudnom kell, mit kedvel, mit szeret, mitől élvez el

s ha mondom, tegye, amit kérek


40+ F

2021. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Elég rossz lehet veled a szex. Én szeretem, ha egy nő is irányít olykor, úgymond "kiszolgálja magát általam".
2021. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2021. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kiábrándító!
2021. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!