Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok fadarab az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok fadarab az ágyban, de mégis a misszionárius póz a kedvencem?...

Figyelt kérdés

Sok mindenben volt/van részem a pasimmal, de a misszionárius póz van a legnagyobb hatással rám, amikor teljesen összebújunk, a hasa a hasamhoz ér, a mellkasa a melleimen, imádom, mikor a homlokomon támasztja a homlokát és érzem a szapora légzését, mélyen a szemeibe nézek, sokat csókolózunk, mikor "eltűnök" a karjaiban, mindezt sejtelmes félhomályban, takaró alatt... Konkrétan szívverést, remegést vált ki belőlem, meg erős lüktető érzést a hasamban.


Bocsánat, hogy nagyon részleteztem, de nem tehetek róla, ez váltja ki belőlem a legnagyobb izgalmat és bár értelmes, kommunikatív, laza, humoros személyiségnek ismertem meg, de mégis, mondjátok meg szerintetek nagyon lejáratnám magam, ha ezt az egészet így ahogy van, elmesélném neki is? Nem lennék nagyon nyálas? (Van, hogy a kedvenc zenémet is odaképzelem, amikor a fent említett módon szeretkezünk)

18/L



2021. jún. 10. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Az a legintimebb, legjobb. A többi csak akrobatika.
2021. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyetlen ilyen. Elég romantikus ez a póz, ennél már csak az intimebb, ha te vagy felül, a pasi alattad , te rajta ülsz és mozgatod a csípőd. Ráhajolsz, még mindig csípőt mozgatsz.

Te ilyen kis romantikus alkat vagy, ezt lehet értékelni.

2021. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Drágám amit leírtál azt úgy hívják szeretkezés, szerelmes vagy a pasiba. Ha kölcsönös az érzés akkor nyugodtan mond el - egyébként is hasznos, ha nyíltan, őszintén tudtok egymással kommunikálni akár a szexualitásotokról is. Ha ez még nem történt meg akkor hajrá, itt lenne az ideje elkezdeni :)
2021. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert az a szeretkezés.

A többi kúrás, baszás, dugàs.

2021. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte szó szerint idézted a barátnőmet. Neki is misszionárius póz a kedvence, pont ebben a helyzetben ahogy azt részletesen leírtad. Hátrányod nem lesz belőle szerintem, ha ezt így elmondod neki.
2021. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van
2021. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Én pasi vagyok és én sem vagyok egy fadarab az ágyban. Nekem viszont a kutyapóz a kedvencem :)
2021. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal elég sokféle pózt szoktunk kipróbálni és szeretünk változatosak lenni, de a misszionárius az örökre benne fog maradni a top hármasunkban pont azért, amit leírtál. Ez talán a legintimebb póz és szerintem ezért annyira jó, itt tényleg szerepet kapnak az érzelmek és a közelség.


Egyáltalán nem jelent fadarabságot, mert így is tudod csókolgatni, ölelni, karmolni, stb. Másrészt ez a kedvenced, de nem csak erre vagy nyitott, nem? Én tényleg nem látok semmi problémát azzal, amit leírtál, szerintem nyugodtan legyél vele őszinte.

24L

2021. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaj, kedvesek vagytok, hogy ilyen sokan válaszoltatok! :) Néha kicsit szükségem van egy kis megerősítésre, a kezdetek kezdetén ettől is féltem picit, hogy nem lesz túl imponáló neki ez a tulajdonságom, meg kicsit félénk vagyok, bár azt határozottan cukinak nyilvánította. Köszönöm még egyszer, nyílt leszek vele! :)
2021. jún. 10. 15:02
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
azért pl. 4-es válasza nekem elég kiábrándító
2021. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!