Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hőségben teljesen meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hőségben teljesen meztelenül van otthon: volt már hogy megláttak titeket? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltam teljesen meztelen, épp átöltöztem aztán láttam hogy figyel 50 méterről a szomszéd bácsi. De nem láthatott sokat az ablakból.
2021. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A kertben ha az idő olyan akkor meztelenül napozok, mert nem szeretem ha csíkok maradnak. A szomszéd ház emeleti erkélyéből (tetőtér egy része) át lehet látni, de mivel nálam 3-4 évvel fiatalabb csaj lakik ott ezért ezzel sincs gond. Tuti látott már mert volt hogy észrevettem hogy kiült egy cigire amikor napoztam, de látványosan még nem nézett meg.
2021. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ilyenkor vigyázok, hogy nehogy a redőny le legyen húzva, vagy a sötétítő elhúzva. Délután pedig mikor már villany mellett látszana sötétítőn át is, szimplán veszek magamra valamit.
2021. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
zuhanyzás után beléptem a szobába és elfelejtettem hogy az ablak tárva nyitva 😀 kintről mindenki engem bámult 😀
2021. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül élek, így nem nagyon van kinek meglátni:D legfeljebb ahogy fentebb is írták, nálam a konyha az előszobában van kvázi és ott a bejárati ajtón rohadt nagy ablakok vannak:D igaz ilyen rücskös üveg, nem tiszta, de este ha bent ég a villany, szerintem minden látszik xd néha elfelejtem és pucéran főzőcskézek:D persze van mikor felveszek egy pólót. Lehet látott már így a szomszéd, de nem igazán izgat. Az egyik egy fiatal srác, őt sose látom, nem járkál ki, a másik szomszéd egy 50es házaspár, ők ki szoktak jönni cigizni plusz a faszi este megy munkába. Na ő tuti látott már így. Egyszer mosolyogva meg is jegyezte, hogy milyen későig fent szoktam lenni, mert szokta látni, hogy ég a villany:D nem tudom ez mennyire volt ártatlan megjegyzés:D
2021. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a teraszon. N
2021. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltam már, hogy megláttak.

Én ilyen melegben az udvaron kertben is meztelen szoktam lenni.

2021. júl. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen

Panelban lakom, elég közel a másik panel szemben, és ilyenkor nyáron gyakran se függöny, se redőny nincs a huzat miatt, volt már, hogy megláttak (valszeg tööbbször mint amiről tudok)

2021. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A régi albérletemben a bejárati ajtó a konyhába nyílt, felette volt egy ablak. Ha ez az ablak nyitva volt, a gang szemközti oldaláról, egy emelettel fentebbről pont beláttak hozzám. Egyszer meztelenül mentem ki a konyhába inni, és pont akkor jött haza egy szép csaj. Onnantól kezdve mindig mosolyogva köszönt :)
2021. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mooti ***** válasza:
Igen megláttak többször is. Jó időben sose veszek fel ruhát, otthon, kertben mindig így vagyok
2023. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!