Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a szűz lányok akik 3-4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szűz lányok akik 3-4 ujjukat be tudják dugni, hogy tágultak ki ennyire?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Attól függetlenül, hogy szüzek lehet már csomóan megujjazták őket vagy saját maguknak csinálták.
2021. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Valaki jobban tágul, ez egyrészt adottság, másrészt van gyakorlata - sokat tágította magát (vagy akár valaki más) illetve vannak lazító gyakorlatok.
2021. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A szüzesség nem akkor vesztődik el, amikor szakad a hártya (hisz enélkül is lehet születni vagy sport közben is kiszakadhat), hanem amikor először jár pénisz a hüvelybe.
2021. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem szüzesség kérdése. Én nem szűzen is annyira szűk vagyok h néha alig megy be. Ne tud meg hány pasi paràzott rá h basszus te szűz vagy? Nem csak ilyen a genetikám. Szűkebb vagyok. Így más lehet tágabb is
2021. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Biológia egyes, mehetsz tanulni
2021. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika, csak sokan nem fogjak fel... Voltam en is fiatal alnnyal aki alig szexelt eleteben es masztizni is csak csiklozassal szeretett, megis egeszen tag volt. Es voltam olyan kozepkoru novel akinek elete a szex... Megis rohadt szuk volt es azt mondta mindig is ilyen volt nem a szules utan varrtak ilyen szukre...
2021. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg már volt ujjazva:)
2021. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
nem semmi, nekem nem szuzkent sem menne be 4
2021. júl. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez genetika, testi adottság, mint a férfiaknak a péniszméret. Amúgy szűz lánynak 4 ujj, hát nem tudom, az már elég nagy punci, kb olyan ritka, mint férfiaknál a 20 cm.
2021. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!