Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom összes férfi rokona...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom összes férfi rokona meglesett már. Ez mindenhol így megy?

Figyelt kérdés

Igazából a páromnak szinte csak férfi rokonai vannak. De mindenki végigmért már szerintem. Még a saját fiútestvére is. Párszor Unokatesóiról nem is beszélve. MNem öltözöm kirívóan. Volt, hogy csinosabb testhez simuló ruhát vettem fel családi alkalomra, felkért az egyik unokatestvére táncolni és konkrétan odahúzott magára, mármint a fenekem konkrétan odaért a farkához. Elég cikinek éreztem.

Ez most amúgy normális?

Vagy mindenhol így megy?



23/N



2021. júl. 7. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Még ígyebbül is :))
2021. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A megnézéssel nem tudom mi a gond. Nyilván a húú de megdugnám és nézegetem közben vagy 5 percig dologra gondolok.

A másik eset egyértelműen nem normális. Neked el is kellett volna lépned tőle, mert szerintem az is gáz ha hagyod.

2021. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hagytam. Utána elmentem tőle...
2021. júl. 7. 14:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem*
2021. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Csinos vagy ez van
2021. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fúj de prosztó egy család. Legközelebb szólj oda nyugodtan. Ha hagyod, hogy simuljanak hozzád, később tovább is mehetnek!! Vigyázz magadra.
2021. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Felmerni meg hagyjan, ha nem tul bunko. A tobbi gaz.
2021. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként jómódú, művelt családról van szó...
2021. júl. 7. 14:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, attól még lehetnek prolik..sőt.
2021. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz a pároddal erről beszélni akkor belekerülhetsz olyan szituációba amiből rosszul jössz ki. Fantáziádra bízom..
2021. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!