Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom összes férfi rokona...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom összes férfi rokona meglesett már. Ez mindenhol így megy?

Figyelt kérdés

Igazából a páromnak szinte csak férfi rokonai vannak. De mindenki végigmért már szerintem. Még a saját fiútestvére is. Párszor Unokatesóiról nem is beszélve. MNem öltözöm kirívóan. Volt, hogy csinosabb testhez simuló ruhát vettem fel családi alkalomra, felkért az egyik unokatestvére táncolni és konkrétan odahúzott magára, mármint a fenekem konkrétan odaért a farkához. Elég cikinek éreztem.

Ez most amúgy normális?

Vagy mindenhol így megy?



23/N



2021. júl. 7. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A lexikális tudás (ez ugye az, amit műveltnek neveznek) és a pénz, még együttesen se tesz se érzelmileg se értelmileg intelligens emberré senkit...
2021. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mantis religiosa ***** válasza:
44%
Legalább tudod, hogy nincs köztük lmbtq-tag. 😄😄😄
2021. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es. :D :D ez nagyon jó
2021. júl. 7. 15:02
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt ilyen, rokonok, haverok, foleg,mikor meg fiatalabb voltam.Es nem mindig csak a ferfiak, hanem a nok is neztek, utalgattak, foleg nyaron.
2021. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

" Igazából a páromnak szinte csak férfi rokonai vannak "

Érdekes hogy nők nélkül is születhet gyerek !

2021. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Abban, hogy "meglesnek" a férfi rokonok, általában semmi szexuális felhangot nem kell keresni. Olyan ez, mit amikor az utcán megnézik a nőket. Evolúciós örökségünk, hogy naprakész információval KELL rendelkeznünk a fogamzóképes nők státuszáról.
2021. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!