Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Könnyűvérűnek tartanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérűnek tartanátok egy lányt mert kilátszik a punci vonala a fürdőruhából? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

így


2021. júl. 7. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%

Ehh... engem most frankón levert a víz. :D Vagy csak rámfröccsent valami, amikor beugrott egy gyerek a medencébe... nem tudom...

Ja, izé. Teljesen szétestem. Csak elképzeltem, hogy minden csajszi ilyenben strandol és kapkodom a fejem.


Amúgy nem azt gondolnám, hogy könnyűvérű vagy, hanem azt, hogy jó alakod van és csini vagy. :)

2021. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
11-es te mindig így kezded a mondatot hogy "Ehh..."
2021. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%

12, az nem én vagyok. Jajj bocs, "ehh én még sosem kezdem így" - hogy frappáns legyek.

(komolyan nem kezdtem még így, ezzel most csak nyomatékosítani szerettem volna, hogy mennyire oda vagyok a női vonalakért)

2021. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Ezt könnyen félre lehet húzni, és már ülhetsz is a farokba :p
2021. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

Azért ez úszáskor garantáltan elcsúszik, és a törölközőn törökülésben sem eheted a kukoricát.

Ez csak állva, meg szépen lépegetve jó.

2021. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Nézni fognak a férfiak. Nagyjából ennyi fog történni, aztán döntsd el magad, hogy ez kellemetlen-e neked. Van, aki kimondottan erre megy, más meg irtózik tőle.
2021. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez egyáltalán nem egy praktikus viselet. Ha kicsit is szétnyitod a lábad máris kint van mindened, de persze a te döntésed hogy ez mennyire zavar. Én biztos megnéznék egy ilyen nőt akin ez van, de inkább és sajnálnám mintsem csodálnám...
2021. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem! Szerintem összekevered a puncit az ágyékhajlattal! Ez kb olyan mintha arra kérdeznél rá, hogy könnyűvérűnek fognak-e találni, ha bikiniben vagy strandon ahol a cicik felső része látható.... hülye kérdés szerintem. Már ha érett, felnőtt emberekről beszélünk...
2021. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Izléstelen ez a cucc, buta pics@nak fognak nézni ha felveszed.
2021. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%
Ez ilyen nagymamafürdőruha? Lehetne fele ennyi anyagból is! :)
2021. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!