Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,férfiak!...Akik nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,férfiak!...Akik nagyon kanosan,mindenáron hajtjátok,keresitek a szexpartnert...láttátok a Cukorfalat című filmet?

Figyelt kérdés

És nem féltek...? :)

Tudom hogy kicsi az esélye hogy az,vagy valami hasonló történjen...viszont elég ha egyszer megtörténik,és pont veled!

Vannak fiatal felnőtt lányok,akiknek minden vágyuk hogy móresre tanítsák a kanos pasikat :)



2021. júl. 7. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miről szól?
2021. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azért 185 cm 85 kg edzett pasi vagyok,nem vagyok könnyű préda 😉

Egyébként nem láttam a filmet.

2021. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És a Promising Young Woman filmet láttátok? :D
2021. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem chates ismerkedés.30as pasi csevegett 14 éves lánnyal,szexről is...majd találkoztak,és elmentek a pasi lakására.Ami hosszas történet után odáig fajult,hogy a csaj orvosilag szakszerűen elvégzett egy műtétet a pasin,akarata ellenére.Egyszerűen mondva kiherélte :)
2021. júl. 7. 20:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértésből, de az "értelmes" magyar emberek közül ki tudna szerinted otthon, orvosilag szakszerű műtétet elvégezni? A mai fiatalok a tiktokon nőnek fel, fogalmuk sincsen a természettudományok nagy részéről.


Nem hiszem, hogy ettől kéne félni. Azt már valószínűbbnek tartom, hogy valami elborult agyú pszichiátriai eset levágja valakinek a pöcsét, de a másnapot már nem élné meg az áldozat, teljesen más eset lenne, mint amit felvázoltál.

2021. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5

Igen,tudom...de azért írtam hogy nem pont a filmben történt volna,hanem csak hasonló.

A kulcsa az,hogy a találkozás során hamar rájönne a férfi hogy hiba volt azzal a csajjal kezdeni...és bánná hogy annyira kanos volt,és a hormonok irányították.

Hát az országban sok a beteg állat,nőbe is...úgyhogy simán elképzelhető hasonló,hogy a férfi megbánná hogy megakart dugni egy olyan nőt,akiről semmit se tudott.

Itt pedig napi szinten olvasni ilyeneket...hogy az se tudják hogy néz ki,vagy vajon nő-e az illető,de felajánlkoznak neki hogy kinyalnák,meg megdugnák :)

2021. júl. 7. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek olyan csajt aki bosszút állt több srácon is elég durván
2021. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok nagy Kandúr Bandi, de felőlem egy nő (aki velem közel azonos korú) simán móresre taníthatna bármilyen tekintetben, mert totál értéktelennek tartom az életemet.
2021. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

És akkor mivan ha egy pasi meg akar dugni egy nőt?

Ez akkora bűn?

Komolyan most a csávó a beteg ebben az esetben, aki flörtöl egy csajjal, aki aljas szándékból ezt viszonozza azért hogy tőrbe csalja?

A nő ebben az esetben egy szadista, akinek örömet okoz tőrbe csalni a férfit, a pasi meg egy sima áldozat.... Nem az ő hibája az, hogy áldozatul esik egy beteg állatnak.

2021. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne facsarjuk már ki a józan észt pls.
2021. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!