Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-et kedvelő csajok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-et kedvelő csajok, az erényöv már túlzás lenne rövid játék erejéig is, vagy izgalmas olyat pasira rátenni és játszadozni vele, húzni őt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon élvezném kis játékos bosszúból páromon. Én erényövet viselek évek óta, neki is járhatna egy év.


(Egy sub lány)

2021. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem túlzás, inkább izgalmas játék, akár rövidebb, akár hosszabb távon is.
2021. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Lol, hova lett a kommentem?


Ezek vagytok ti.


Ha valakinek valami nem tetszik, akkor jelenteni kell egyből a válaszát?


Mert az kinek teljesen hétköznapi dolog, hogy valaki évek óta (!!!) erényövet visel? Ez egy teljesen hétköznapi dolog? Beteg egy világot élünk... De nyugodjatok meg, nem én vagyok az egyetlen, aki ezt így gondolja...


Lehet jelenteni.

2021. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nem vagyok prűd a bdsm sok formáját szeretem. Egy pár órára izgalmas lenne, hosszú távon én nem tudom elképzelni. A gond inkább vele az, attól félek hogy nagyon furcsa lenne ha meglátnám a páromon...
2021. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!