Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy 'magához mérten' kell ismerkednie az embernek?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom azt, hogy milyen szánalmas, hogy a túlsúlyos nőnek az izmos pasi kell, meg hasonlók. Tehát ennek értelmében csak hasonló 'szinten' lévő emberekkel illik vagy lehet ismerkedni, különben mit képzelsz magadról meg szánalmas vagy stb

Mégis mi az összefüggés?:D valamelyik ilyen okos kérlek magyarázza el a logikát emögött. Ugyanis nem attól függ, hogy kit találok vonzónak, hogy én hogy is nézek ki. Az, hogy esztétikailag milyne test vagy arc tetszik, az a saját ízlésem és nem befolyásolja a saját alkatom vagy 'szépségem'. Maximum sz adja lejjebb, aki önbizalomhiány miatt nem mer kezdeményezni a valódi ideáljánál, mert kevésnek gondolja magát hozzá. De egyéb esetben semmi összefüggés nincs, nem értem miért háborodnak fel ezen emberek (főleg férfiak), hogy egy ducibb, átlagosabb nőnek a kigyúrt jóképű pasik tetszenek.

Valaki felvilágosítana? Köszönöm


2021. júl. 10. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Mert az emberek szeretnek belepofázni mások dolgaiba. Azok hőbörögnek rajta, akik az adott nőt/pasit meg akarják szerezni mert úgy gondolják a saját szintjük lenne, de az viszont lekoptatja.

Értelmes, kiegyensúlyozott ember nem háborog rajta. Az ismerkedésnél csak egy kérdés számít: tetszel a partnerednek vagy sem. Ha nem, mert teszem fel neki olimpikon kinézetű főorvos kell (miközben ő maga egy 90 kg-s nem túl helyes malacka) akkor az legyen az ő baja, simán skippelem hogy nem egymást keressük és kész. Nincs közös nevezőnk, onnantól kezdve érdektelen mi tetszik neki, vagy mi nem.

2021. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#10: igen ezt én is sokszor tapasztalom. Nem mernek nálam kezdeményezni a férfiak, mert azt hiszik egy beképzelt, buta, jéghercegnő típusú nő vagyok. De ez nyilván előítélet. Mikor megismernek, mert mondjuk egy társaságban vagyunk és az este folyamán beszélgetünk, akkor meg bevallják hogy teljesen másra számítottak és pozitív csalódás vagyok.

Szerintem el kell hagyni az előítéleteket, nem szabad hogy ez befolyásolja azt, hogy kihez mész oda ismerkedni:) mert ahogy mondtad: aki mer, az nyer

2021. júl. 10. 23:47
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

Pajzsmirigyeskemt mondom h uhy jott fel ram 20kg h semmit nem valtoztattam az eletemen

Meg volt a hati 3 edzes a egeszseges etkezes.


Es 3eve egy deka sem akar lemenni. Gyogyszert szedek ertekek rendben es megsem pesig mar heti 5x edzek es megjobban odafigyelek a kajara


Ettol fuggetlenul mindig es most is sportos kinezetu pasim van/volt ...

2021. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Felőlem várhatja a sült galambot egy életen át!


Ez az élet rendje, gazdag a gazdaggal, diplomás a diplomassal , vékony a vekonyal. Ferfiak közt is rengeteg van aki nem törődik bele hogy ha ő maga túlsúlyos és pénze sincs, akkor nem lesz jó külsejű - vékony csaja. Várhatnak az idosek otthonáig is.

2021. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
Na az 1-est lepontozta a sok koca. Én nyomtam rá a zöldet, hisz az igazságot írta le, ami néha fáj.
2021. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azt hiszem hogy akkor egy kicsit félreértettük egymást. A te történeted teljesen átlagos és oké, de sokszor nem ez történik. Elég itt a gyakorin szétnézni. A 40 éves Józsi Bivalypusztáról akár magának egy 170 centis, 50 kilós, 20 éves bombázót, holott ő 160 centi és 100 kiló. Mindemellett van 8 általánosa és közmunkás, de elvárja hogy a párja diplomás legyen. Mivel ez az ideál érthető okokból nem jön össze neki így utána itt hisztizik hogy az összes nő szar, a pénzre megy stb stb. Holott lehet, hogy ha Józsi inkább a bivalypusztai Rózsival jönne össze, aki szintén 40 éves és egy szinten vannak akkor több esélye lenne

2021. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mert nem feltetlen az tetszik az adott egyennek akit a kozizles szepnek tart.


Rengeteg par van ahol az egyik fel mem egy atleta de megis egy szep emberrel van egyutt evek ota. Es te elkepzelni sem tudod h az a jo csaj mit eszik a dagi pasin. Persze egybol h ja biztos a penzet. A legtobb esetben nem ez az ogazsag janem az a dagi pasi olyat tud amit te a kisportolt testeddel nem.

Pl tisztelet, odafigyeles, odaadas, biztonsag...


Masik h eleg sok pasi szereti a tulsulyos noket akar a dagikat is. Mert lehet h a szemelyiseguk ezerszer jobb mint a model alkatu csajoknak. Es mert van mit fogni rajta, kerek puha jo atolelni es a szexben is jobb.


Szoval a vilag nem ugy mukodik h hasonlo a hasonloval mert kismillio ellenpelda van szerencsere.

2021. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17: igen én is pontosan így gondolom. Csak valamiért nagyon zavar sokakat, ha látják az ilyen párokat, vagy ha valaki elmondja mi az ideálja
2021. júl. 11. 17:11
 19/24 anonim ***** válasza:
16-os az a helyzet hogy a bivalypusztai 40 éves 90 kilós Rózsika is inkább keresi a 20-30 éves sportosabb bmws fiatalembereket a Józsik helyett. :DD
2021. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19: na te kellesz nekem, láthatósn nsgyon zavar ez téged vslami miatt. Kérlek fejtsd ki, hogy téged miért bánt az, ha Rózsika ilyen férfiakat keres:)
2021. júl. 11. 18:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!