Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy 'magához mérten' kell ismerkednie az embernek?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom azt, hogy milyen szánalmas, hogy a túlsúlyos nőnek az izmos pasi kell, meg hasonlók. Tehát ennek értelmében csak hasonló 'szinten' lévő emberekkel illik vagy lehet ismerkedni, különben mit képzelsz magadról meg szánalmas vagy stb

Mégis mi az összefüggés?:D valamelyik ilyen okos kérlek magyarázza el a logikát emögött. Ugyanis nem attól függ, hogy kit találok vonzónak, hogy én hogy is nézek ki. Az, hogy esztétikailag milyne test vagy arc tetszik, az a saját ízlésem és nem befolyásolja a saját alkatom vagy 'szépségem'. Maximum sz adja lejjebb, aki önbizalomhiány miatt nem mer kezdeményezni a valódi ideáljánál, mert kevésnek gondolja magát hozzá. De egyéb esetben semmi összefüggés nincs, nem értem miért háborodnak fel ezen emberek (főleg férfiak), hogy egy ducibb, átlagosabb nőnek a kigyúrt jóképű pasik tetszenek.

Valaki felvilágosítana? Köszönöm


2021. júl. 10. 22:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azért mert megy a hiszti és sértődés meg az ármánykodás, ha le vannak koptatva. Tisztelet a kivételnek!
2021. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

19!

Kereslet és kínálat ;)

Valószínűleg Rózsika nem sok 20 éves bmwsnek fog kelleni.

2021. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: de ez téged miért zavar? Hisz Rózsika egy teljesen random ember egy másik várodban. Miért fáj ez neked?
2021. júl. 11. 20:24
 24/24 anonim ***** válasza:

23!

Én írtam a 3as kommentet is, csak hogy teljes legyen a kép. Engem aztán egyáltalán nem érdekel hogy ki kit szeret. Csak amikor megy a hiszti hogy minden nő szar és csak a pénzre megy, majd kiderül hogy az illető éppen csak egy nála 100x jobb nőbe zúgott bele aki ezt nem viszonozza, az kicsit idegesítő.

Ha valaki magasra teszi a lécet, akkor viselje is el a sok kudarcot és ne hisztizzen

2021. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!