Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire veszélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire veszélyes ez a játék? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy se veled se nélküled kapcsolat ami 7 évig tartott. 5 hónapot bírtunk csak ki egymás nélkül. Megkerestük egymást, mindketten bevallottuk, hogy nagyon szeretjük még egymást, de nincs értelme újrakezdeni.


Viszont azóta is beszélünk, de olyan szinten, mint egy pár. Bármi történik, nekem mondja el. Pl. lerobbant az autópályán, rögtön engem hívott. Illetve egy nyaralás ami előre ki lett fizetve mikor még együtt voltunk, szakításkor úgy volt elmegy a tesójával, de most mégiscsak együtt mentünk (titokban). Végig úgy viselkedtünk mint egy pár, összebújva filmeztünk, utcán kézenfogva sétáltunk, a vízben mikor fürödtünk csókolóztunk, ölelkeztünk, esténként/reggelenként meg szexeltünk. És minden olyan természetesen jött, hát nyilván azért mert teljes szívemmel szerelmes vagyok belé... De olyan szinten bántott meg, hogy soha nem tudnék neki megbocsátani, de ő se nagyon jelzi, hogy újra akarja kezdeni.


Mégis viszont pl ha sokáig nem írok messengeren (nem napokról van szó, hanem órákról :D) rám ír, hogy "nem szeretsz? :(" nyilván viccelődve. És ez azért rossz, mert elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval, illetve már ott tartunk, hogy elég sokszor alszom nála, és szexelünk is, de mégis bánt a tudat, mintha megcsalnám az exemet. Furcsa érzés hogy pl. szex után, ránézek a telefonomra, és ott a sok aranyos üzenet amit küldött (aminek örülök is). Most tényleg érzem, és ki is mutatja, hogy szeret, és őt is bántja hogy már nem lehetünk együtt.


Szeretni szerintem nem fogok már senkit úgy, mint az exemet, és nyilván ha választani kéne, még mindig őt választanám bárki közül. Csak hát tudniillik róla, hogy sokat bántott, megalázott, cserben hagyott... Eléggé manipulatív és nárcisztikus. Tehát 7 év elég volt hogy tudjam, nem működünk. De ettől függetlenül nagyon szeretem még mindig, és mindig is fogom, mert még kislányként szerettem bele. Viszont így, hogy nincs kimondva hogy együtt vagyunk, megint hónapok óta jól elvagyunk, ami régen sosem ment. és félnék ezt most elengedni, mert igaz nem teljesen, de így érzem boldognak magam, hogy az életem része. A másik fiú iránt is kezdek érezni valamit, de nem merek még túlságosan belemenni, már a sima szextől is bűntudatom van, pedig mint ember, sokkal jobb ember ő az exemnél.


Ti mit lépnétek a helyemben?


2021. júl. 11. 09:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriaba akartam :((
2021. júl. 11. 09:19
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem bántásból mondom, de tessék dönteni, 18 éves kor felett az ember vállaljon felelősséget... És magad miatt.
2021. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem zárod le vele teljesen a dolgot, nem fogsz tudni tovább lépni. Mindenhonnan tiltás, ez az egy esély van, hogy idővel el tudd felejteni. Semmi értelme jópofizni meg összejárogatni, ha tudod hogy mérgező kapcsolatban éltél. Lépj ki végleg belőle, mert így csak kínzod magad.
2021. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne elfelejteni?

Miért nem keresel egy olyan férfit, aki ebbe a felállásba bele menne?

Akkor nem kéne hazudgálnod.

Ha nem megy a hagyományos kapcsolat 1/1-be vállald fel és alakítsd úgy az életed.

2021. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

"Csak hát tudniillik róla, hogy sokat bántott, megalázott, cserben hagyott... Eléggé manipulatív és nárcisztikus."


Itt a probléma, amiért nem tudsz tovább lépni. Az ilyen típusú emberek tudják hogyan kell manipulálni az embert olyan szinten, hogy esélye ne legyen kilépni belőle, ösztönből csinálják. Csak akkor tudsz tőlük megszabadulni, ha már ők is meg akarnak szabadulni tőlük. Ha úgy érzed soha nem fogsz tudni megbocsátani neki, akkor ha újra is kezditek saját magadat fogod mérgezni ezzel. Voltam ilyen típusú emberrel, 5 év után is, ha egy szót szólna, hogy gyere azonnal indulnék, hiába tudom, hogy nem tudnék neki megbocsátani, szeretem azt aki és vállalnám a kockázatot újra akárhányszor csak szükséges.

2021. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

"Csak hát tudniillik róla, hogy sokat bántott, megalázott, cserben hagyott... Eléggé manipulatív és nárcisztikus"

Bingo, itt a probléma. Én szerencsére csak 3 évet pazaroltam el az életemből egy ilyen "férfira". Fiatal voltam, azt hittem én reagálok túl dolgokat, és hogy együtt jobb lesz. Utólag is borzasztóan haragszom magamra, amiért ilyen sokáig húztam a dolgot. Nem részletezném, de nekem is válogatott megalázásokban, bántásokban volt részem, én persze mindig ott voltam neki, ő nekem soha. Teljesen össze tört.

Az exed nem szeret, sosem szeretett, ezek erre képtelenek, az irányítást szeretik. Persze, hogy most "mutatja ki hogy szeret" mert elveszett a kontroll a kezéből. Ilyenkor mézes mázasak, hogy vissza szerezzék a hatalmat. Akármilyen nehéz, be kell látnod, hogy ez neked rossz. Aki szeret, az sosem fog bántani, megalázni. Egy nyomorék sem tehet veled ilyet. Nagyon jó, hogy már van másik férfi az életedben. Nálam is ez volt, hogy még fél lábbal az exemmel voltam, amikor megismertem a párom. Eleinte nekem is bűntudatom volt, hogy mit csinálok, pedig engem ő többször is megcsalt. Én konkrétan elmondtam mindent az új páromnak, és mondta, hogy mindenben támogat, maradjak nála. Korábban már szakítottam az exemmel, de nem értette meg, akkor elmondtam még 1x. Napokra eltűntem, nem válaszoltam, lenémítottam. Írt szépet, írt csúnyát, fenyegetett, nem tudta elfogani. De nem érdekelt. Én már jó helyen voltam. Nyiss te is az új párod felé, legyél vele őszinte, és ne reagálj semmit az exednek. Hagyd a fenébe a hátad mögött az egészet. Sosem leszel vele boldog, amit most mutat, az egy illúzió. Ugyan olyan rossz lesz, mint eddig. Az új párod pedig ha jobb ember, engedj, nyiss felé, érezze bátran. Meglátod, el fogod tudni engedni a másik barmot. Tiltsd le mindenhonnan, és ennyi. Megérdemled a boldogságot.

Ha nagyon nehéz egyedül, és kéne szakértő támasz, vannak anonim chat oldalak, és hívható számok kapcsolati erőszak áldozatainak. Segíteni, motiválni fognak.

2021. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked már több kérdésed is volt itt, ugye?


Sajnálattal olvasom, hogy visszafutottál a karjaiba.

2021. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 volt, de pár hónappal ezelőtt, mikor még a szakítástól szenvedtem.


Köszönöm amúgy a sok választ. Pedig nagyon elnéztem a kategóriát :D sokat segítettetek.

2021. júl. 11. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Tudom. Én is akkoriban szakítottam, és mindig itt lógtam, egyfajta terápiás jelleggel. Nekem szebb életem van a nárcisztikus megküzdési stratégiákkal rendelkező, önző, agresszív exem nélkül, de te tudod...
2021. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!