Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszélyes játék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes játék?

Figyelt kérdés

Az interneten vannak olyan video-k,ahol ázsiai lányokat vagy fiúkat kötöznek meg és elégítenek ki,sálakat,kendőket,ruhákat használnak ehhez.A megkötözés olyan,mintha elrabolták volna őket,de persze ez csak meg van játszva.Viszont a szájukat betömik és jó néhány kendőt,sálat,bugyit kötnek az arcukra.Ez szerintem elég izgató/kicsit megalázó is.Viszont mennyire lehet így lélegezni,mennyire veszélyes ilyen az ilyen,van erre megfelelő szabály?

Kicsit bdsm-hez kapcsolódik a kérdés,de nem tartom ebbe a kategóriába,legfeljebb a kötözés miatt.Mi a véleménye valakinek erről?


Köszönöm a válaszokat!


/nem lány vagyok,aki szexet keres,köszi/ :)


2018. nov. 1. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes. A domináns félnek észnél kell lenni és figyelni a subot. Ha veszélyessé kezd válni, akkor enyhíteni kell a sub kötelékein. A légzést ne akadályozzuk hosszan és a vérkeringést ne szorítsuk el.
2018. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szerintem is fontosak a leírtak.
2018. nov. 1. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz amikor be van tömve a szája a lánynak, akkor nem tud visszajelezni sem úgy, mint általában, és pláne nem tud menekülőszót használni mondjuk, ha valami gond van. Így a pasinak még jobban kell figyelni arra, hogy ne lépje túl az előre rögzített kereteket. De éppen ezért izgalmasabb is a dolog mindkét fél számára. ;)
2018. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit megnéztem,azok többnyire femdom felvételek,ahol lány(ok) kötöz(nek) meg fiút vagy lányt,csak néhányban van fiú,aki kötöz lányt,inkább domináns lány van benne.Ha valakit érdekel,akkor elküldhetem privátban is,hogy lássa miről van szó.Engem igazából az érdekelt,hogy miből tuják,hogy a másiknak még ez oké,mert azért 10-15 percig így vannak legalább megkötözve és nem tudom mennyire hasonlít ez a légzéskontrollra is.
2018. nov. 1. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor az áldozat el van némítva, a menekülőszó helyett valami más jelben egyeznek meg, amivel az áldozat jelezni tud, ha a játék túllépte a tűréshatárát. Például kezében tart egy tárgyat, aminek elejtése jelzi, hogy ki szeretne szállni. Ha elájul valószínű akkor is elejti a tárgyat.
2018. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen utolsó,ez jó ötlet. :)
2018. nov. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!