Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben azt mondja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben azt mondja a partner hogy "de szűk vagy!" azt bóknak kell venni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
általában jó dolog, de ilyen formában inkább gondolom azt, hogy nem nagyon akart befelé menni a szerszám...
2021. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Mindenképp bók.
2021. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem bók! Ha túl szűk vagy fájdalmat is okoz...
2021. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy bók, minden férfi álma tud lenni. Volt nagyon szűk barátnőm. Rettentő élvezetes tud lenni.
2021. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Nekem már mondta párom pont azután hogy betette 4 ujját. Ő is meglepődött hogy ő már alig fér be utána.
2021. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Most nem azért de 4 ujj az k..va sok :D inkább egy kráter mint egy punci...kivéve ha valami törpe barátod van.
2021. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

6-os azt hiszem nem érted amit írtam. Betette 4 ujját mert felizgultam el is élveztem. Aztán kis pihenő után meglepődött mert nem fért be a farka. A hüvely tágul és szűkül, nincs olyan hogy mindig szűk mert akkor egy darab farok se férne egyetlen punciba se. Szívesen.


Ja és kösz a húgyagyúaknak akik lepontoztak. Jól esik.

2021. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
annak.szeretjük ha szűk.f
2021. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bóknak bók, a legelső barátnőmnek is tetszett, mikor mondtam hogy milyen istenien szorít. Első három alkalomnál az is tetszett neki, hogy 1 perc után elélveztem tőle, annyira ingerelt. De egy idő után már nem vette bóknak ezt sem :D
2021. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!